15 Temmuz Şehitler Ve Şahitler Belgeseli

İlk kez Ülke TV’de yayınlanan ‘’Şehitler ve Şahitler Belgeseli’’ Kanal 7’de ekrana geliyor.

Ülke TV 15 Temmuzu karanlığını, aydınlığa çeviren kahramanlarını unutmuyor. Darbe girişimini engelleyen halkın gözünden 15 Temmuz’un anlatıldığı Ülke TV’nin yapımı olan ‘15 Temmuz Şehitler ve Şahitler Belgeseli’   8 Temmuz 2017 Cumartesi tarihinden itibaren her akşam saat 22:30’da  Kanal 7 ekranlarına geliyor.  

15 Temmuz Kahramanları, Türkiye tarihinin gördüğü en karanlık geceyi aydınlatacaklarından habersizdiler… 15 Temmuz 2016 sabahı milyonlarca insandan birisi olarak uyandıklarında henüz büyük kahramanlara dönüşeceklerini bilmiyorlardı. Vatan sevgisi canlarından daha önemliydi. Çıplak elleriyle tankları ve uçakları durduracakları ise hiç akıllarına gelmezdi. Ta ki selalar okunana kadar…

Canları pahasına ülkesini, geleceğini ve özgürlüğünü korumaya kararlı halkın mücadelesinin anlatıldığı ‘15 Temmuz Şehitler ve Şahitler Belgeseli’’ hainlerin yaptıklarını gözler önüne sermek için Kanal 7’de ekrana geliyor.  Onlar, yani 15 Temmuz’da Türkiye’nin kaderini değiştirenler, tarihin içinden çıkıp ‘’Ben Adil Büyükcengiz, ben Burhan Öner, ben Mahir Ayabak, ben Muhammed Ali Aksu…’’ diyerek milletin kaderini değiştirdiler.

Türk Milletinin milli birlik ve beraberlik içinde yaşamaya ne kadar önem verdiğini ortaya koyduğu 15 Temmuz gecesinde yaşananlar, şehitler ve şahitlerin tanıklığında 8 Temmuz 2017 Cumartesi tarihinden itibaren her akşam saat 22:30’da  Kanal 7’de.

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE