İzle 7

 

KANAL 7’Yİ BİR DE İZLE 7’DE İZLEYİN

Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen Hint dizilerinde tüm hafta boyunca yaşananlar, programlarda işlenen konular, kamera arkası görüntüleri ve daha fazlası ‘İzle 7’ programıyla izleyiciyle buluşuyor. ‘İzle 7’ Kanal 7 yapımlarının perde arkasında yaşananları ekrana taşırken, stüdyo konuklarına da mikrofon uzatıyor.

Kübra Başer’in sunumuyla ekran gelen ‘İzle 7’de Kanal 7’de yayınlanan diziler, programlar ve filmler mercek altına alınıyor. Yalancı Bahar ve Deli Divane ile esen Hint rüzgârı, dizilerden en özel sahneler, 3. Sezonuyla izleyici karşısına çıkan Elif’teki son gelişmeler İzle 7’de yer alıyor.  İzleyicilerin görüş ve önerilerine aktif bir şekilde yer veren program, sosyal medyada gündem olan konuları ve videoları da ekrana getiriyor. Elif dizisinin set arkası görüntüleri, ünlü oyuncularla yapılan röportajlar, Hint yıldızları ile gerçekleştirilen uzakları yakın eden Facebook canlı yayınları ve Kanal 7’ye dair tüm merak edilenler İzle 7’de izleyicisiyle buluşuyor.
Programda ayrıca merakla takip edilen Hintli dizi oyuncularının günlük hayatından anlar, izleyicilerle buluşmak için gün sayan yeni Hint dizilerinin bilinmeyen yönleri ve daha fazlası ekrana geliyor.

Kübra Başer’in sunumuyla ekrana gelen ‘İzle 7’  her Çarşamba 00:50’de Kanal 7 ekranlarında…

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE