İzle 7

18 Ocak 2017, Çarşamba

EMRE KIVILCIM HEDEFLERİNİ İZLE 7’YE ANLATACAK

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizi ve programlarında tüm hafta boyunca yaşananların ekrana taşındığı İzle 7’de bu hafta Elif dizisinin Selim’i Emre Kıvılcım ile birlikte çok özel bir programa imza atılacak. Programda ayrıca Mehmet Ercan ile radyo ve televizyonda yayınlanan programları üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.

Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen dizilerde tüm hafta boyunca yaşananlar, programlarda işlenen konular, kamera arkası görüntüleri ve daha fazlası ‘İzle 7’ programıyla izleyici karşısına çıkıyor. İzle 7’de bu hafta ilk olarak Elif dizisinde Selim karakterine hayat veren Emre Kıvılcım ile oyunculuğa attığı ilk adımdan gelecekle ilgili hedeflerine dair çok özel bir sohbet gerçekleştirilecek. Programda ayrıca radyocu kimliğiyle geniş kitlelere hitap eden Mehmet Ercan ile keyifli bir sohbet ekrana taşınacak. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Söz ve Müzik programının da sunucusu olan Ercan, sektördeki başarısının altında yatan emeği İzle 7 izleyicileri için anlatacak.

Programın diğer bir bölümündeyse izleyiciler tarafından çok sevilen Bir Garip Aşk dizisinde yayınlandığı günden bu yana neler yaşandığı üzerine kısa bir hatırlatma yapılacak.

Kanal 7 yapımlarının perde arkalarının ekrana taşındığı ‘İzle 7’  her Çarşamba 00:50’de Kanal 7 ekranlarında…

 

***

KANAL 7’Yİ BİR DE İZLE 7’DE İZLEYİN

Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen Hint dizilerinde tüm hafta boyunca yaşananlar, programlarda işlenen konular, kamera arkası görüntüleri ve daha fazlası ‘İzle 7’ programıyla izleyiciyle buluşuyor. ‘İzle 7’ Kanal 7 yapımlarının perde arkasında yaşananları ekrana taşırken, stüdyo konuklarına da mikrofon uzatıyor.

İzle 7’de Kanal 7’de yayınlanan diziler, programlar ve filmler mercek altına alınıyor. Yalancı Bahar ve Deli Divane ile esen Hint rüzgârı, dizilerden en özel sahneler, 3. Sezonuyla izleyici karşısına çıkan Elif’teki son gelişmeler İzle 7’de yer alıyor.  İzleyicilerin görüş ve önerilerine aktif bir şekilde yer veren program, sosyal medyada gündem olan konuları ve videoları da ekrana getiriyor. Elif dizisinin set arkası görüntüleri, ünlü oyuncularla yapılan röportajlar, Hint yıldızları ile gerçekleştirilen uzakları yakın eden Facebook canlı yayınları ve Kanal 7’ye dair tüm merak edilenler İzle 7’de izleyicisiyle buluşuyor.
Programda ayrıca merakla takip edilen Hintli dizi oyuncularının günlük hayatından anlar, izleyicilerle buluşmak için gün sayan yeni Hint dizilerinin bilinmeyen yönleri ve daha fazlası ekrana geliyor.

Kanal 7 yayınlarının bilinmeyenlerinin ekrana taşındığı ‘İzle 7’  her Çarşamba 00:20’de Kanal 7 ekranlarında…

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE