Söz ve Müzik

25 Ekim Salı

SÖZ VE MÜZİK’TE TÜRKÜ ZİYAFETİ

Mehmet Ercan’ın keyifli sunumuyla ekrana gelen Söz ve Müzik programının bu haftaki konukları türküleri kendine has sesiyle yorumlayan Siyahal ve ‘Bu Toprağın Sesi’ yarışmasının birincisi Ünal Zorer olacak.

Duyguların şiirle buluşup nota nota müziğe serilmiş halinin izleyiciye sunulduğu Söz ve Müzik’e; bu toprakların yetiştirdiği Ünal Zorer ‘Aşkın Denizi’ albümüyle konuk olurken kullandığı etnik kıyafetlerle dikkat çeken Siyahal ‘Susma Söyle’ albümünden sevilen türkülerini seslendirecek. Bunun yanında Ünal Zorer, hayatını değiştiren yarışmada başından geçen ilginç olaylara değinirken bir diğer tutkusu oyunculuk hayali ve aldığı eğitimleri Söz ve Müzik’te anlatacak.

Programa ayrıca ‘İşler Güçler’ dizisinde konuştuğu anlaşılmayan ‘Boomcu Onur’ karakteri ile ünlenen Ahmet Dursun’un Kanal 7’ye özel çektiği birbirinden komik skeçlerine de yer verilecek.

***

DUYGULAR SÖZ VE MÜZİK’TE HAYAT BULUYOR

Sözün şiirle, öyküyle hayat bulduğu Söz ve Müzik  yeni formatıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yaptığı radyo programlarıyla adından söz ettiren Mehmet Ercan,  kalbe dokunan şiirleriyle canlı yayında izleyicisinin yüreğine işliyor.

Duyguların şiirle buluşup nota nota müziğe serilmiş halinin izleyiciye sunulduğu Söz ve Müzik, Mehmet Ercan’ın kendine has üslubuyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini aldı. İzleyenlerin yüreğine dokunan Söz ve Müzik’te kimi zaman izleyicilerin hayatlarından kesitlere, kimi zaman ise gizli kalmış yeteneklere yer veriliyor.

Hayatın içinden her duygunun kelimelere döküldüğü programda sokak röportajlarıyla, gündelik yaşamın hızına kapılıp gidenlerin unuttuğu duygular gün yüzüne çıkarılıyor. Radyo programcılığının yanı sıra kelimelerle de arası iyi olan Mehmet Ercan,  Söz ve Müzik’te sevdayı anlattığı şiirlerini orkestra eşliğinde seslendirirken, usta şairlerin sevilen şiirlerine yer veriyor. Programda ayrıca sevilen sanatçılar konuk ediliyor. Mehmet Ercan ‘Söz ve Müzik’te uzun yıllardır yaptığı radyoculuk kariyerinde başından geçen ilginç hikâyeleri anlatırken, sokak röportajlarıyla hayatın içinden konulara yer veriyor.

Söz ve Müzik ayrıca sosyal medya aracılığıyla keşfedilen özel yetenekleri bulup kabiliyetlerini canlı yayında sergileme imkanı sunuyor.

‘Mehmet Ercan’lı Söz ve Müzik her Salı 00.30’da Kanal 7 ekranlarında…

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE