SEÇİM ÖZEL


24 HAZİRAN TARİHİ SEÇİMİN SONUÇLARI KANAL 7’DE

Türkiye 24 Haziran’da tarihi bir seçime gidiyor, seçim sonuçları an be an Kanal 7’den ekranlara taşınıyor. En doğru sonuçlar, en güvenilir veriler, çarpıcı analizler ve uzman konukların katılımıyla ‘Seçim Özel’ 24 Haziran Pazar saat 19:00’da Kanal 7’de.

Türkiye için bir dönüm noktası olan 24 Haziran seçimlerinde birçok ilk yaşanacak ve halk başkanını seçecek. ‘Cumhurbaşkanlığı sistemi neler getirecek? İkinci tura kalınırsa ne olacak? Oy oranlarına göre Meclis’te nasıl bir tablo ortaya çıkacak?’ soruları ‘Seçim Özel’ programında cevap bulacak.

Ülke tarihinin en kritik seçiminde Cumhurbaşkanlığı için 6 aday yarışacak. Tarihi seçimin sonuçları hızlı, tarafsız ve anlaşılır bir şekilde ekranlara taşınırken ilk seçim sonuçlarıyla birlikte ortaya çıkan tablo ‘Seçim Özel’de analiz edilecek.

Gün boyu yaşanan gelişmeler, sokağın nabzı, partilerin genel merkezlerindeki gelişmeler canlı yayınlarla aktarılırken, uzman konuklar da sonuçları analiz edecek.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünü yapacağı ‘Seçim Özel’ programının konukları Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahit Akman, Nuh Albayrak, Erdinç Yazıcı, İdris Gardaş, Mehmet Metiner, Emin Pazarcı, Fadime Özkan, Berat Özipek, Halime Kökçe, Yaşar Hacısalihoğlu, İsmail Kapan, Alper Esen, Selman Öğüt, Ekrem Kızıltaş, Mahmut Övür ve Nedret Ersanal oluyor.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin yürürlüğe gireceği ve birçok yenilik getirecek olan 24 Haziran seçiminin sonuçlarının yayınlanacağı ‘Seçim Özel’ Pazar günü saat 19:00’dan itibaren canlı yayınla Kanal 7’de…

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE