SİNEMA

Türk Filmi ‘Güllü’Karadeniz Holding’in uçarı ve şımarık veliahdı Fikret şirket işleriyle ilgilenmek yerine baba parasıyla macera ve kız peşinde koşmaktadır.

Türk Filmi ‘En Büyük Şaban’Zengin olma hayaliyle köydeki tarlasını satıp İstanbul’a gelen Şaban, daha ilk günden tokatlanır.

Türk Filmi ‘Kiracı’Kemal Sunal ve Füsun Demirel gibi Türk sinemasının sevilen oyuncularının rol aldığı güldürürken düşündüren sosyal bir taşlama; Kiracı…

Türk Filmi ‘Evlidir Ne Yapsa Yeridir’Birbirlerine komşu üç çift olan;Leyla ile Mecnun, Ferhat ile Şirin ve Kerem ile Aslı'nın evliliklerindeki sorunlar bütün ülkenin gündemine oturur.

Türk Filmi ‘Gülen Adam’Doğduğu günden beri her olaya gülen Yusuf’un enteresan hayat hikayesi Gülen Adam Kanal 7’de.

Türk Filmi ‘Boş Beşik’Kanal 7’de, bir Yörük kızının hazin öyküsü ekrana geliyor; BOŞ BEŞİK...

Türk Filmi ‘Yakışıklı’Kamyonetle gazete dağıtıcılığı yaparak hayatını kazanan Selim (Kemal Sunal) bir arkadaşına özenerek aldığı telsizle görüşmeler yapmaya başlar.

Türk Filmi ‘Kapıcılar Kralı’Seyit büyük bir apartmanda kapıcıdır. Yönetici ile arası iyi olan Seyit, apartmanda olup bitenleri lehine çevirmeyi ve yerini sağlama almayı becerir.

Türk Filmi ‘İbo ile Güllüşah’Başlık parası olmadığı için sevdiği kızla evlenemeyen İbo, onun peşinden İstanbul’a gelir...

Türk Filmi ‘Kadın Değil Baş Belası’Türkan Şoray ve Engin Çağlar’ın başrollerinde oynadığı romantik bir komedi; KADIN DEĞİL BAŞ BELASI…
Sayfalar 1
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE