SİNEMA

Türk Filmi ‘Gurbetçi Şaban’Kanal 7’de başrollerinde Kemal Sunal’ın yer aldığı göç olgusunun toplumsal yansımalarına vurgu yapan etkileyici bir yapım; Gurbetçi Şaban…

Yabancı Sinema ‘Gerçeğin Peşinde’Görevden atılmış olan eski bir polis olan Nick, Manhattan'da bir otelin çatı katına çıkarak masumiyetini kanıtlamak için intihar girişiminde bulunur.

Türk Filmi ‘Davacı’Kemal Sunal’dan ağır işleyen yargı sürecini eleştiren bir sosyal güldürü; Davacı…

Türk Filmi ‘Polizei’Küçük yaşta Almanya’ya giden Ali Ekber, çöpçülük yapmakta ve ailesinden ayrı tek başına yaşamaktadır.

Yabancı Sinema ‘Ejder Kapısındaki Uçan Kılıçlar’Hikaye, hancı Jade’in ortadan kaybolmasıyla birlikte ünlü Ejder Hanının yakılmasından 3 yıl sonrasında başlıyor.

Türk Filmi ‘Şaban Pabucu Yarım’Hiçbir işte dikiş tutturamayan saf delikanlı Şaban yaşlı halası Adile teyze ile birlikte yaşar...

Türk Filmi ‘Ağrı Dağı Efsanesi’Kanal 7’de ilginç bir Yaşar Kemal uyarlaması ekrana geliyor; Ağrı Dağı Efsanesi

Yabancı Sinema ‘Garfield 2’Tembel ve obur kedi Garfield ve yeni ölen sahibesi Lady Eleanor'dan miras aldığı Carlyle şatosunun sahibi olur.

Türk Filmi ‘Derdim Dünyadan Büyük’Gecekondulardan oluşan fakir bir mahallede yaşayan marangoz Orhan, en yakın arkadaşı Abdullah’ın kız kardeşi İpek’e karşı sıcak hisler beslemektedir.

Türk Filmi ‘Garip’Başrolünde Kemal Sunal’ın rol aldığı Garip adlı film Kanal 7’de ekrana geliyor. Kemal geçinmek için her türlü iş yapan, futbol meraklısı bir gençtir.
Sayfalar 1234
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE