SİNEMA

Yabancı Sinema ‘Jumanji’26 yıl boyunca bir oyunun içinde tıkılı kalan Alan Parrish, iki çocuğun oyunu yeniden oynamasıyla gerçek hayata geri dönüyor.

Türk Filmi ‘Boynu Bükük Küheylan’İki karısıyla birlikte köyden kente göç eden Küheylan büyük bir apartmanın kapıcılığını yapmaya başlar.

Türk Filmi ‘Yatık Emine’Başrolde, erkeklerin insafına kalmış köylü kızı rolünde büyük başarı kazanan, o yıllar Türk sinemasının tek sarışın yıldızı, Marlene Dietrich’i Cahide

Türk Filmi ‘Muhalif Başkan’Beldelerine hiç yabancı ve yerli turist gelmeyen halkın Belediye Başkanını protesto etmesi sonucu başkanın işe koyulmasıyla macera başlar.

Türk Filmi ‘Tokatçı’Saf köylü Osman yanında ırgat olarak çalıştığı Hasan Ağa’nın kızı Emine’ye deliler gibi aşıktır...

Yabancı Sinema ‘Evde Tek Başına 2’Kevin yine karambole gelip ailesinden ayrı kalmıştır. Farklı uçağa binip New York'a giden Kevin babasının kartları ve inandırıcı yalanları sayesinde..

Yabancı Sinema ‘Ip Man’1930'lu yılların Çin'inin Foshan bölgesinde çeşitli okullar dövüş sanatlarıyla ilgilenmekte ve birbirlerine karşı yarışmaktadırlar.

Türk Filmi ‘İbo ile Güllüşah’Başlık parası olmadığı için sevdiği kızla evlenemeyen İbo, onun peşinden İstanbul’a gelir...
Sayfalar 1
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE