Başkent Kulisi

22 Nisan 2018, Pazar

BEKİR BOZDAĞ 24 HAZİRAN ERKEN SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRİYOR

Gündemin önemli konu başlıkları siyasi isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde masaya yatırılıyor. Mehmet Acet bu hafta Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile 24 Haziran’da gerçekleşecek olan erken seçimi ele alınacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin ve ülke gündeminin nabzını tutmaya devam ediyor. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ önceki günlerde gündeme gelen ve kesinleşen 24 Haziran erken seçimini Başkent Kulisi’nde değerlendirecek.

Bozdağ ‘Erken seçim kararı hangi gerekçelerle alındı? Muhalefet partileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına aday olarak kimleri çıkaracak? AK Parti seçim sandıklarında nasıl bir sonuç elde etmeyi hedefliyor?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE