Başkent Kulisi

17 Aralık 2017, Pazar

EKONOMİDEKİ SON GELİŞMELER BAŞKENT KULİSİ’NDE

Başkent Kulisi gündemin önemli konu başlıklarını, siyasi isimlerle birlikte masaya yatırıyor. Mehmet Acet bu hafta Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’yi konuk edecek.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin konuk olacağı Başkent Kulisi’nde bu hafta ekonomideki büyüme oranı ve dış ülke ilişkilerinin ekonomiye etkileri ele alınacak.

Zeybekçi, ‘Yüksek oranlı büyüme rakamları gelmeye devam edecek mi? Büyüme rakamlarının şişirme olduğu iddiaları doğru mu? Döviz kurlarındaki istikrarsızlık ekonomimin dengesini nasıl etkiliyor? Enflasyon tekrar tek haneye iner mi?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE