TV FİLMİ

Tv FilmiBirbirinden güzel Televizyon filmleri Kanal 7'de ekrana geliyor.

TV Filmi ‘İnce Hacı’TV filmi kuşağında bu hafta iki bey çocuğunun umutsuz sevdasının anlatıldığı ‘İNCE HACI’ ekrana geliyor.

TV Filmi ‘Sarı Kız Tepesi’Çirkin bir iftiraya, gözü dönmüş bir kıskançlığa kurban verilen güzel ve tertemiz bir genç kızın öyküsü...

TV Filmi ‘Şahitler Kayası’Bir cinayete tanık olduğu halde görmezden gelen bir insanın vicdanıyla hesaplaşmasının öyküsü; ŞAHİTLER KAYASI.

TV Filmi ‘Yalnız Efe’Kanal 7, ilgi gören TV filmi kuşağında yiğit bir kızın destansı öyküsünü ekrana getiriyor; Yalnız Efe...

TV Filmi ‘Çerçi’Küçük çerçinin ıssız dağlarda, karanlık ormanlarda iyilik için çıktığı yolda başından geçen maceralar ‘Çerçi’ ile Kanal 7 ekranında olacak.

TV Filmi ‘Hazreti Rabia’Tek amacı, ölmeden bu dünyada Allah’ın cemalini görerek O’nun nuruna kavuşmak olan Hazreti Rabia’nın örnek yaşamı Kanal 7'de ekranlara geliyor.

TV Filmi ‘Üç Oğul’Kanal 7 Tv Filmleri kuşağında bu hafta oğullarının geleceği için çırpınan bir babanın hazin sonunun anlatıldığı “Üç Oğul” adlı film ekrana gelecek.

TV Filmi ‘Çeşme’Ceplerindeki son kuruşu bile hâyır işlerine harcayarak 'Allaha borç veren', sevap ve dua peşinde koşan gönlü zenginlerin hikayesi...

TV Filmi ‘İki Kardeş Bir Sevda’Birbirine sevgiyle bağlı iki kardeş Müslüm ve Abdullah, dayanışma içinde karşılaştıkları her sorunun üstesinden gelirler.
Sayfalar 123
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE