TV FİLMİ

Tv FilmiBirbirinden güzel Televizyon filmleri Kanal 7'de ekrana geliyor.

TV Filmi ‘İnce Hacı’TV filmi kuşağında bu hafta iki bey çocuğunun umutsuz sevdasının anlatıldığı ‘İNCE HACI’ ekrana geliyor.

Tv Filmi ‘Saf Asaf’Büyükşehir yaşamındaki yozlaşmaya yakından bir bakış atan “Saf Asaf” modern bir taşlama niteliğinde.

TV Filmi ‘Sadaka’Hazreti Muhammed’in bir hadisinde aktardığı kıssadan yola çıkılarak senaryolaştırılan ve sadaka vermenin önemini anlatan “Sadaka” Kanal 7'de.

TV Filmi ‘Zeytinyağlı Yiyemem Aman’Bursa yöresine ait 'Zeytinyağlı Yiyemem Aman' adlı türkünün eğlenceli ve duygu yüklü hikayesi…

TV Filmi ‘Ebuzer El Gıfari’Başrollerini Reha Yeprem’in oynadığı Ebuzer El-Gıfari-Yalnız Kahraman izleyiciyle buluşuyor.

TV Filmi ‘Baba Nasihati’Bir babanın çocuklarına verdiği dersi ve bunun için kullandığı ilginç yöntemi anlatan duygusal bir öykü geliyor ekrana; “BABA NASİHATİ

TV Filmi ‘Balıkçının Karısı’Kocasını fırtınalı denize kurban veren Emine’nin hüzünlü hikâyesinin konu edildiği ‘Balıkçının Karısı’ Kanal 7’de ekrana geliyor.

TV Filmi ‘Pınar Başından Bulanır’Kanal 7'de Erzurum yöresine ait “Pınar Başından Bulanır” isimli türkünün hikayesi ekrana geliyor.

TV Filmi ‘Çerçi’Küçük çerçinin ıssız dağlarda, karanlık ormanlarda iyilik için çıktığı yolda başından geçen maceralar ‘Çerçi’ ile Kanal 7 ekranında olacak.
Sayfalar 123
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE