TV Filmi ‘Kumarbazın Karısı’

Kumarbazın Karısı İzle

EVLAT UĞRUNA VERİLEN BÜYÜK MÜCADELE

Sevda, Adapazarı depreminde eşini ve anne babasını kaybetmiş kucağındaki bebeği ve sakat bir ağabeyiyle kalakalmıştır. Kendilerine yeni bir hayat kurmak için İstanbul’a taşınırlar… Sevda hayat şartlarının zorlamasıyla Faruk isimli kumarbaz bir adamla evlenmek zorunda kalır. Üvey bile olsa oğlunu babasız bırakmamak için de Faruk’un tüm azgınlıklarına göz yummaktadır. Fakat zamanla Faruk’un kumar borçları her geçen gün artmış ve ödenemez bir duruma gelmiştir. Borçlarını ödemezse de öldürülecektir.

Bu defa Faruk ve alacaklılarıyla yeni bir pazarlık başlar. Faruk’a üvey oğlunun böbreğini organ mafyasına verirse ölmekten kurtulacağı söylenmiştir. Sevda kocasının bu alçakça planını bir tesadüf sonucu öğrenir ve oğlunu kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar… Bu büyük yolculukta hayatında ilk kez kamyon kullanacaktır.  Peşinde organ mafyası olan Sevda, oğlu ve özürlü kardeşi Salih korku içindedir.

Yönetmen: Nazif Tunç
Senaryo: Gülin Tokat
Müzik: Gündoğar
Oyuncular: Ezgi Sertel, Ercan Süt, Murat Diri, Batuhan Başıbüyük, Şuayb Türüt, Nurseli Tırışkan, Ahmet Fırat, Volkan Çolak, Furkan Atsan, Kadir Turan, Ülkü Kısacık, Hakan Coşku, Elif Yüksel
Yapım: Kanal 7 /2006

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE