Gündüz Gece

Video Galerisi ______________________________________________________________________________

14 Ekim Cumartesi

BAL ÜRETİMİNİN PÜF NOKTALARI GÜNDÜZ GECE’DE

Neşesi, kahkahası ve güzel sesi ile insanların kalbinde yer edinen Türkücü Kürşat’ın sunumu ile Gündüz Gece Anadolu’nun güzelliklerini Kanal 7 izleyenleri için ekrana getirmeye devam ediyor. Kürşat bu hafta Karadeniz’in eşsiz doğal güzelliklerini içinde barındıran Artvin’i ziyaret edecek.

Anadolu insanının samimi sohbetleri, saklı kalmış cennet köşeleri, birbirinden güzel yemeklerini ekrana taşıyan Gündüz Gece bu hafta Artvin’in balcılık ile ünlü ilçesi Macahel’e götürecek. Balcılara mikrofon uzatan Kürşat, balcılığın püf noktalarını öğrenecek ve bal üreticileriyle birlikte bal sağacak. Artvin’in sıcak kanlı insanlarıyla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Kürşat, Karadeniz’e özgü yemeklerin yapımını aktaracak.

Ayrıca Gündüz Gece ekibi her köşesi ayrı doğal güzelliklere sahip Artvin’in Şavşat İlçesinde bulunan yüzen adalarını da keşfe çıkacak.

Gezmek keşfetmek, öğrenmek isteyenlerin programı ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 22:40’da Kanal 7’de…

***

ANADOLU ÖZLEMİ GÜNDÜZ GECE İLE SON BULUYOR

Neşesi, kahkahası ve güzel sesi ile insanların kalbinde yer edinen Türkücü Kürşat’ın sunumu ile Gündüz Gece Anadolu’nun güzelliklerini Kanal 7 izleyenleri için ekrana getirmeye devam ediyor. Anadolu’nun samimi insanlarının sohbetleri, saklı kalmış cennet köşeleri, birbirinden güzel yemeklerini ekrana taşıyor.

Türkiye’yi karış karış gezen Gündüz Gece  hız kesmeden ekrana gelmeye devam ediyor. Anadolu’nun keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri, ilginç yaşam öyküleri, birbirinden zengin yöresel lezzetleri Kürşat’ın kendine has sunumuyla Gündüz Gece’de izleyici karşısına çıkıyor. Samimiyetiyle halkın sevgisini kazanan Kürşat kimi zaman teyzelerle yemek yapacak kimi zaman onların anlattığı ilginç hikayeleri dinleyecek, kimi zaman da düğünlerinden keyifli dakikaları ekrana taşıyor. Gittiği yörenin türkülerini de seslendiren Kürşat hem kalbe hem kulağa hitap ediyor.

Anadolu kültürünün örneklerinin yer aldığı Gündüz Gece özellikle memleket hasreti çekenlerin özlemini dindiriyor.

Gezmek keşfetmek, öğrenmek isteyenlerin programı ‘Gündüz Gece’ Cumartesi 22:40’da Kanal 7’de…

Gündüz Gece programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.


Yönetmen : Zeynep Tor

Görüntü Yönetmeni : Ahmet Kılınç

Kameraman : Sedat Topaloğlu

Yapım Asistanı : Huri Tor

E-Posta : gunduzgece@kanal7.com.tr

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE