Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum


28 Mayıs 2017 Pazar

DÜNYAYI GEZİYORUM KUTSAL TOPRAKLARDA

Dünyanın farklı köşelerini izleyicileri için keşfeden Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum Ramazan ayı boyunca kutsal topraklardan görüntülerle evlere konuk olacak. Özlem Tunca, Ramazan’ın ilk haftasında rotasını Medine’ye çeviriyor. Hz. Muhammed’in kabrini ziyaret eden Tunca, izleyicileri için çok özel görüntüleri ekrana getirecek.

Dünyayı Geziyorum Ramazan ayı boyunca Müslümanlar için özel olan kutsal toprakları arşınlayacak. Her Müslüman’ın görmeyi arzuladığı Mekke ve Medine’yi karış karış gezecek olan Dünyayı Geziyorum’un ilk durağı Müslümanların öncüsü Hz. Muhammed’in mübarek kabri olacak. Hz. Muhammed’in sahabeleriyle birlikte yaptığı ilk mescitten görüntülerin yer alacağı programda Hz. Muhammed’in orada yaşadıkları, kabrinin özellikleri ve orada yaşanan duygu yoğunluğu anlatılacak.

Dünyayı Geziyorum Ramazan ayı boyunca Her Pazar 14:55’te Kanal 7’de…

****

ÖZLEM TUNCA VE  MİNİK GEZGİN YAKUPCAN’IN DÜNYA TURU

Gezi programlarına yeni bir soluk getiren Özlem Tunca, küçük gezgin oğlu Yakupcan’ın da eşlik ettiği Dünyayı Geziyorum’ Kanal 7’de olmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanını gezip farklı kültürleri ekrana taşıyan Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Adım adım dünyayı keşfe çıkaran ‘Özlem Tunca’ yeni seyahat rotaları ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Bilinmeyen kültürleri, gelenekleri ve yaşamları ekrana getiren Özlem Tunca, minik oğlu Yakupcan’la çocuklu ailelerin kafalarında oluşan soru işaretlerini gideriyor. Eşsiz doğa manzaraları, tarih kokan sokaklar, önemli mimari yapıtlar, dünya mutfağından ilginç lezzetler ve farklı inanışlara ait ritüller Dünyayı Geziyorum’da yer alıyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve heyecan yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’  herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini de ekrana taşıyor.

Oturdukları yerden dünyayı gezmek isteyenlerin programı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

Yönetmen : Yasin Esirgenç

Hazırlayan ve Sunan : Özlem Tunca Esirgenç

Görüntü Yönetmeni : Yasin Esirgenç

Yapım : Mert Film

Facebook Sayfası : facebook.com/dunyayigeziyorum

Twitter Sayfası : twitter.com/dunyayigeziyorum

Insatagram Sayfası: Instagram .com/dunyayigeziyor

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE