Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum


23 Temmuz 2017 Pazar

Dünyada gezilmeye ve görülmeye değer ne varsa sizler için Dünyayı Geziyorum’da. Özlem Tunca bu hafta eşsiz kumsalları, farklı kültürü ve kendine özgü mimarisi ile ünlü Phuket adasında.

Dünyayı Geziyorum Phuket adasının sembolü olan büyük buda heykelini, Kanolar ile girilen su altı mağaralarını ve dünyanın en meşhur adalarından olan James Bond adasını sizler için ekrana taşıyor. Ülkemizden 9 saat uzaklıkta bulunan ve vize istemeyen bu ada geleneksel kıyafetler ve kendine özgü kültürü ile fark yaratıyor.

Ayrıca tropikal iklime sahip olan Phuket adasında lotus çiçeklerini, botanik bahçelerini ve doğanın en güzel halini Dünyayı Geziyorum Phuket bölümünde bulacaksınız.

Dünyayı Geziyorum Her Pazar 14:55’te Kanal 7’de…

****

ÖZLEM TUNCA VE  MİNİK GEZGİN YAKUPCAN’IN DÜNYA TURU

Gezi programlarına yeni bir soluk getiren Özlem Tunca, küçük gezgin oğlu Yakupcan’ın da eşlik ettiği Dünyayı Geziyorum’ Kanal 7’de olmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanını gezip farklı kültürleri ekrana taşıyan Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Adım adım dünyayı keşfe çıkaran ‘Özlem Tunca’ yeni seyahat rotaları ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Bilinmeyen kültürleri, gelenekleri ve yaşamları ekrana getiren Özlem Tunca, minik oğlu Yakupcan’la çocuklu ailelerin kafalarında oluşan soru işaretlerini gideriyor. Eşsiz doğa manzaraları, tarih kokan sokaklar, önemli mimari yapıtlar, dünya mutfağından ilginç lezzetler ve farklı inanışlara ait ritüller Dünyayı Geziyorum’da yer alıyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve heyecan yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’  herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini de ekrana taşıyor.

Oturdukları yerden dünyayı gezmek isteyenlerin programı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar 14:55’te Kanal 7’de…

Yönetmen : Yasin Esirgenç

Hazırlayan ve Sunan : Özlem Tunca Esirgenç

Görüntü Yönetmeni : Yasin Esirgenç

Yapım : Mert Film

Facebook Sayfası : facebook.com/dunyayigeziyorum

Twitter Sayfası : twitter.com/dunyayigeziyorum

Insatagram Sayfası: Instagram .com/dunyayigeziyor

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE