Dizi ‘Bir Garip Aşk’

Bir Garip Aşk 26.Bölüm Fragmanı – 25 Kasım Çarşamba

24 Kasım 2020, Salı

ARNAV LAVANYA İLE EVLENECEK Mİ?

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi bayram için Arnav’ın evine gider. Fakat Arnav’ın tavırları Kushi’nin canını acıtır. Köşeye sıkışan Arnav Lavanya’yla evleneceğini söyler. Bu hamleyle yıkılan Kushi ne yapacak?

25. Bölüm

Kushi Arnav’ın evindeki bayram kutlamasına katılır. Arnav kutlamada Kushi’yle yüzleşmek ister fakat duygularını açamaz. Köşeye sıkıştıkça iyice hırçınlaşan Arnav Kushi’nin canını yakmak ister. Kushi’den intikam almak için Lavanya’yı kullanan Arnav herkesin içinde onunla evlenmek istediğini söyler. Bu haberi öğrenen Kushi ne yapacak?

‘Bir Garip Aşk’ her gün saat 21:15’te Kanal 7 ekranlarında…

***

KANAL 7’NİN EFSANE DİZİSİ BİR GARİP AŞK GERİ DÖNÜYOR

“Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir.”

Kanal 7 ekranlarının efsane dizisi Bir Garip Aşk yeniden izleyicisiyle buluşmaya geliyor. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki aşığın hikayesi ‘Bir Garip Aşk’  yeniden Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE