Dizi ‘Elimi Bırakma’

Elimi Bırakma 8. Bölüm Fragmanı İzle (25 Temmuz Pazar)

AİLENİN VE AŞKIN SAVAŞI ELİMİ BIRAKMA İLE KANAL 7’DE

Başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz’un üstlendiği “Elimi Bırakma” dizisi, hafta sonu akşamlarına renk katıyor. Aynı kaderi paylaşan iki gencin öyküsünü anlatan Elimi Bırakma, izleyicilerine aşkın ve aile bağlarının önemini anlatıyor.

Daha yayınlanmadan oyun kadrosu ve senaryosu ile çok konuşulan Elimi Bırakma Kanal 7’de dizi severlerin karşısına çıkıyor. Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket ederek, aile bağlarının önemini bir kez daha seyircinin gözleri önüne seriyor.

Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı.

Senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler rol alıyor.

Elimi Bırakma, hafta sonu 21:30’da Kanal 7’de…

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE