Dizi ‘Her Halimle Sev’

Her Halimle Sev 9. Bölüm Fragmanı (16 Temmuz Salı)

16 Temmuz 2024, Salı

SAVİ VE NİTYAM SAHNEDE!

Her Halimle Sev’de, Sonam’ın tüm engellemelerine rağmen Savi ve Nityam’ın yolu bir kez daha kesişir. Nityam’ın dans partneri Savi seçilir fakat Nityam’ın ona karşı hissettiği tek duygu nefrettir. Sonam istediğini alıyor mu?

7.Bölüm

Türlü oyunlarla Nityam’la evlenmeye çalışan Sonam, Savi’yi kıskanırken Savi ise ablasının mutluluğu için dua eder. Savi’nin Nityam’ın dans partneri seçilmesinin ardından pistte dans eden ikili arasında soğuk rüzgarlar esiyordur. Nityam bir yandan dans ederken bir yandan da Savi’nin yüzünü görmek istemediğini söyler. Nityam ve Savi’nin arası düzelecek mi?

Mücadeleci genç bir kız ile başarılı bir iş adamı olan Nityam’ın yürek ısıtan hikayesi Her Halimle Sev, her gün 16:00’da Kanal 7’de!

ENTRİKALARIN ORTASINDA KALMIŞ İKİ GENCİN AŞK HİKAYESİ “HER HALİMLE SEV”

Kanal 7’den ardı ardına diziler gelmeye devam ediyor. Hindistan’ın popüler dizisi “Saavi Ki Savaari”, Her Halimle Sev ismiyle Kanal 7 ekranlarına taşınıyor.

Kanal 7 ekranlarına soluksuz izlenecek bir dizi daha geliyor. Yayınlandığı dönemde Hindistan’da oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Saavi Ki Savaari dizisi, Her Halimle Sev adıyla Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Saavi, ailesini geçindirmek için babasından kalan arabayı kullanarak taksicilik yapan, iyi niyetli ve enerjik bir kızdır. Nityam ise çocukluk travmaları olan, zaman zaman katı davranabilen fakat çevresi tarafından saygı duyulan zengin bir iş adamıdır. Saavi, babasının ölümünün ardından annesi ve ablası ile dayısının evine taşınmak zorunda kalır. Saavi’nin ailesi ve çevresi tarafından sevilen ve takdir edilen bir kız olması, ablasının onu kıskanmasına neden olur. Şehrin tek kadın taksicisi olan Saavi’nin kullandığı arabaya Nityam’ın binmesiyle birlikte çiftin yolları kesişir. Öte yandan Nityam’ın annesi Vedika, oğlu için uyan bir kız arıyordur ve Saavi’yi uygun görür fakat ablası Sonam, Nityam’a aşık olur. Nityam’ı kardeşi Saavi’ye kaptırmamak için türlü oyunlar oynayan Sonam, Nityam’la düğün yapmayı başarır fakat çok geçmeden gerçek ortaya çıkar. Nityam’ın annesi Sonam’ı zaten başından beri sevmemiştir ve düğünü iptal ederek Saavi ile Nityam’ı evlendirir.

Saavi ile Nityam evlenmiş olsalar da Saavi, Dalmiya ailesi tarafından kabul görmez.Türlü sınavlara tabi tutulan Saavi, bu zorlukların üstesinden gelir fakat bu kez de araba kullanması sorun olarak karşısına çıkar. Nityam’ın kötü niyetli yakınları ve ablasının oyunlarına karşılık yakın arkadaşlarından destek alan Saavi, kendisini sinsice planlanan oyunların içerisinde bulur. Böyle bir ilişki yumağının içerisinde Nityam’a olan sevgisi artmaya başlayan Saavi, oynanan oyunlara kanan Nityam tarafından evden ayrılmaya zorlanır. Nityam ve Saavi, etrafında dönen entrikaların üstesinden gelebilecek mi?

Mücadeleci genç bir kız ile başarılı bir iş adamı olan Nityam’ın yürek ısıtan hikayesi Her Halimle Sev, her gün 16:00’da Kanal 7’de!

KÜNYE
Tür: Dram
Oyuncular: Samridhii Shukla, Farman Haider, Fenil Umrigar, Indira Krishnan, Anoop Puri, Chhaya Vora, Pankaj Bhatia, Mansi Srivastava, Sneha Chauhan, Tannushree Mukherjee, Devanggana Chauhan, Soma Rathod
Senaryo: Jitendra Gupta, Surabhi Saral Sachdev
Yönetmen: Mangesh Kanthale, Sachin Teli
Yapımcılar: Ninad Vaidya, Nitin Vaidya, Aparna Padgaonkar
Yapım Şirketi: Dashami Creations
Menşei: Hindistan

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE