DUYURULAR

Kanal 7 Medya Grubu piknikte buluştu


Kanal 7 Medya Grubu çalışanları hafta sonu aileleriyle birlikte İzmit Yuvacık’ta piknik yaptı.  Çalışanlar temiz hava ve bol oksijenle günün tadını çıkarırken dostluklarını pekiştirdi.

Kanal 7, Ülke TV, Haber 7 ve Radyo 7 çalışanları, Kanal 7 Kurumsal İletişim biriminin düzenlediği piknik organizasyonunda buluştu. Bu yıl ikincisi düzenlenen, ailelerin birbiriyle tanıştığı ve kaynaştığı piknikte eşsiz manzara eşliğinde bol eğlenceli dakikalar yaşandı. Şarkılar söylendi, yemekler yendi, yarışmalar yapıldı. “Yaza merhaba” diyen Kanal 7 Medya Grubu çalışanları, İzmit-Yuvacık’ta Karaaslan Kamping tesislerinde sıcak havanın keyfini yaşadı. Kahvaltıyla başlayan etkinlik yürüyüş, paintball ve ATV keyfiyle devam etti. Radyo 7 programcısı Ahmet Selim’in canlı söylediği şarkılar eşliğinde eğlenen çalışanlar doğayla iç içe unutulmayacak bir gün yaşadı.
Çuval, kaşıkta yumurta taşıma, halat yarışlarının da yapıldığı piknikten en çok keyif alanlar şüphesiz ki, palyaço eşliğinde coşan çocuklar oldu.

Bu yıl ikincisi düzenlenen bahar pikniği sonrası çalışanların ortak talebi ‘bu piknikler geleneksel hale gelsin’ şeklinde oldu.

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE