DUYURULAR

Tacikistan’ın TV Yöneticileri Kanal 7’yi ziyaret etti


Tam 18 yıldır seviyeli yayınları ve güvenilir haberciliği ile yurt içi ve yurt dışında beğeniyle takip edilen Kanal 7, Tacikistan’da yayın yapan televizyonların yöneticilerini ağırladı. Tacikistan’da yayın yapan birçok kanalın yöneticileri, Türkiye Gazeteciler Vakfı’nın davetlisi olarak katıldıkları Türkiye gezisinin ikinci gününde Kanal 7’yi ziyaret etti.

Kanal 7, Tacikistan’da bulunan 5 televizyon kanalının yönetici ve sunucularını ağırladı. Başkent TV Müdür Yardımcısı  Dzhonibek  Odilpuri, Safine TV Müdür Yardımcısı Saidov  Mirzoali, TV Mesleki Gelişim Merkezi Müdürü Rakhimova Munira, TV 1 Sunucusu Tairova Saodat, Baharistan TV Müdür Yardımcısı Orifov Bekhruz, Dünya TV Müdür Yardımcısı ve Sunucusu Raufov Sukhrob, TV 1 Müdür Yardımcısı ve Baş Rejisör Naibev Nabi  Kanal 7 Kurumsal İletişim Yetkilisi Ömer Faruk Yılmaz’ın eşliğinde Kanal 7 binasını gezdi.
Kanal 7’nin İstanbul Eyüp’te yer alan merkezini ziyaret eden yöneticiler, Kanal 7, Ülke TV ve Radyo 7 canlı yayın stüdyolarını ve reji odalarını gezerek yetkililerden bilgi aldı. Haber 7.com internet sitesinin hazırlandığı mekânı ziyaret eden grup, Haber7.com editörleri ile internet haberciliği konusunda sohbet ettiler. Ziyaretçiler ayrıca, Kanal 7 Haber stüdyosunda hatıra fotoğrafı çektirirken Kanal 7 Haber Saati Sunucusu Erhan Çelik’i beğenerek izlediklerini dile getirdiler. 

Gezi, Kurumsal İletişim Müdürü İhsan Aydın’dan Kanal 7 ve markalarının tarihçesi ile yayın akışının oluşturulmasında göz önüne alınan kriterler hakkında genel bilgi alındıktan sonra fotoğraf çekimi ile sıcak bir atmosferde sona erdi.

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE