Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show

KARADENİZ’İN SEMPATİK ÇOCUĞU SİNAN YILMAZ KANAL 7 AVRUPA’DA

Karadeniz müziğinin sempatik ismi Sinan Yılmaz ySinan Yılmaz’la Karadeniz Show’la izleyici karşısına çıkıyor. Sevilen sanatçıların konuk edildiği Sinan Yılmaz İle Karadeniz Show’da eğlenceli sohbetler ve kalplere dokunan türkülerle Anadolu’nun otantik motifleri tüm Türkiye ve Avrupa’ya taşınıyor. Programın bu haftaki konuğu sesiyle yüreklere dokunan türkücü Deniz Toprak olacak.

Sevilen türkücü Sinan Yılmaz, Kanal 7 Avrupa ekranlarında yayınlanan Sinan Yılmaz İle Karadeniz Show’la sevenleriyle buluşuyor. Yüksek enerjisiyle yerinde duramayan Sinan Yılmaz’ın neşeli ve samimi sunumuyla ekrandaki yerini alan program türküler, halaylar ve horonlarla Salı akşamlarına renk katmaya geliyor. Çok sevilen sanatçılar, renkli konuklarla izleyenleri ekran başına kilitleyen Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show kah hüzünlü kah kıpır kıpır şarkılarla kulakların pasını siliyor.

Renkli kişiliğiyle gönüllere taht kuran Sinan Yılmaz, Avrupa’da yaşayan gurbetçilerin memleket hasretini Sinan Yılmaz İle Karadeniz Show’da hafifletiyor. Karadeniz’in horonu, Ege’nin zeybeği, Trakya’nın çiftetellisi, Marmara’nın karşılaması, İç Anadolu’nun oyun havası Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show’da izleyiciyi coşturuyor.

En sevilen türküler, ünlü konuklar, renkli sohbetler ve Türkiye’nin yedi bölgesinden halk oyunlarıyla Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show  her Salı 23:15’te Kanal 7 Avrupa’da…

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE