Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti

25 Mayıs 2019, Cumartesi

KUL HAKKININ ÖNEMİ

Sahur sofralarının vazgeçilmez programı Sahur Vakti dini konularda bilinmesi gerekenleri izleyicilerine aktarmaya devam ediyor. Programda bu gece kul hakkı konusu üzerine bir sohbet gerçekleşecek.

Ekranların ilgiyle izlenen programı Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti, Ramazan ayı boyunca izleyicisinin oruç heyecanına ortak oluyor.  Programda bu gece en büyük günah olarak bilinen kul hakkıyla ilgili bilinmesi gerekenlere yer verilecek. Döngeloğlu, kul hakkının Allah katındaki önemini, ahirette kul hakkına girenleri bekleyenleri ve kul hakkına girmemek için özen gösterilmesi gereken noktaları canlı yayında anlatacak.

Programda ayrıca Hicret sırasında Hz. Muhammed’in Hz. Ebu Bekir ile birlikte müşriklerden korunmak amacıyla içine girerek sığındıkları ve üç gün kaldıkları Sevr mağarasından çok özel görüntüler ekrana taşınacak.

Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla Eyüpsultan meydanından ekrana gelen Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 02:00’de Kanal 7’de…

***

RAMAZAN EKRANININ OLMAZSA OLMAZI SAHUR VAKTİ

Bir Ramazan geleneği haline gelen Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti bu yıl da Kanal 7 ekranlarından izleyicilerinin sahur sofrasındaki heyecana ortak oluyor. Ramazan ayı boyunca Eyyüb El Ensari’nin türbesinin bulunduğu Eyüpsultan meydanından izleyiciyle buluşan programda tarihin tozlu sayfalarında kalmış olayları gün yüzüne çıkarılırken, dini konularda özen gerektiren hususlar Ömer Döngeloğlu’nun anlatımıyla ekrana taşınıyor.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının coşkusu Sahur Vakti’yle Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor. Sahur sofralarının vazgeçilmez programı Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti, Ramazan ayı boyunca sahur sofralarına tat katmaya hazırlanıyor. Hz. Muhammed’in dostlarından Eyyüb El Ensari’nin türbesinin yer aldığı ve her gün birçok ziyaretçiye kapılarını açan Eyüpsultan meydanında gerçekleşen Sahur Vakti izleyicilerin oruç heyecanına eşlik ediyor. Programda Ramazan ayına özel sohbetler, Hz. Muhammed’in yaşamından örnekler, İslam tarihine damgasını vuran olaylar Ömer Döngeloğlu’nun kendine has üslubuyla izleyiciye ulaştırılıyor. Programda ayrıca ünlü hafızların Kur’an-ı Kerim tilavetleri izleyenleri manevi âlemlerde huzur dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Ramazan ayının huzuru, İslam tarihinin önemli olayları, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, bu mübarek aya özel dualar Ramazan boyunca ‘Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti’nde yer alıyor.

Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla Eyüpsultan meydanından izleyicisiyle buluşan Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 02:00’da canlı yayınla Kanal 7’de…

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE