CUMHURBAŞKANI İLE SEÇİM ÖZEL

18 Mart 2019, Pazartesi

RECEP TAYYİP ERDOĞAN CUMHURBAŞKANI SEÇİM ÖZEL’DE

Cumhurbaşkanı Seçim Özel Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet,  Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ve Gazeteci Turgay Güler moderatörlüğünde yerel seçim hazırlıkları ve projeler değerlendirilecek.

Kanal 7 ve Ülke TV ortak canlı yayınıyla gerçekleşecek Cumhurbaşkanı Seçim Özel programında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart Seçimlerine günler kala seçim atmosferini yorumlayacak.

Programda ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘’Yerel seçimler Türkiye’nin geleceğini ne ölçüde, nasıl etkileyecek? Cumhur ittifakı aşısı tuttu mu? Yeni Zelanda’da Müslümanlara yapılan katliam ve artan Müslüman düşmanlığı gibi konularda neler düşünüyor? Seçimlerden sonra dış politikada hangi konular ağırlık kazanacak? Seçimlerle ilgili nasıl bir sonuç bekliyor? İstanbul ve Ankara’da son durumu nasıl değerlendiriyor?’’ sorularını yanıtlayacak.

Cumhurbaşkanı Seçim Özel Kanal 7 ve Ülke TV ortak canlı yayın ile 18 Mart Pazartesi akşamı saat 20:00’de Kanal 7 ve Ülke TV ekranlarında…

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE