İskele Sancak

 

12 Mart 2019, Salı

2019 YEREL SEÇİMLERİ İSKELE SANCAK’TA DEĞERLENDİRİLİYOR

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunumuyla ekrana gelen İskele Sancak’ta bu akşam usta gazetecilerle birlikte yaklaşan seçimler masaya yatırılacak.

Siyaset kulislerinin arka perdesinde yaşananları ekrana taşıyan İskele Sancak yaklaşan seçim öncesi özel yayınlarla ekrandaki yerini alıyor. Programda bu hafta bu akşam 2019 yerel seçimleri bütün yönleriyle ele alınacak. Selman Öğüt, Hüseyin Yayman ve Yaşar Hacısalihoğlu’nun konuk olacağı programda partilerin seçim stratejileri, liderlerin miting alanlarında yaptıkları açıklamalar ve belediye başkan adaylarının vaatleri yorumlanacak.

Siyasetin nabzının attığı İskele Sancak Salı akşamı 23:10’da Kanal 7’de…

***

İSKELE SANCAK SEÇİM SÜRECİNİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan olayların masaya yatırıldığı İskele Sancak, yerel seçimler öncesi Kanal 7’de izleyicisiyle buluşuyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde ekrana gelen İskele Sancak, yaşanan siyasi, toplumsal ve ekonomik gelişmeleri alanında uzman konukları ile değerlendiriliyor.

Ülke ve dünya gündemini meşgul eden, önemli gelişmelerin konuşulduğu İskele Sancak, yerel seçimler öncesi partilerin nabzını tutuyor. Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen programda her biri kedi alanında uzman isimlerle gündemin sıcak başlıkları canlı yayında konuşuluyor.

Seçim süresince her Salı ekrana gelen İskele Sancak’ta, ülke siyaseti ve uluslararası gündem maddeleri konuşulurken, araştırma şirketlerinin anketlerine yer veriliyor. Çok sesliliğin hâkim olduğu programda yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten isimlerle birlikte irdeleniyor.

Türkiye’nin demokrasi platformu ‘’İskele Sancak’’ Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde  her Salı 23:10’da canlı yayınla Kanal 7’de…

İskele Sancak programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yapımcı – Yönetmen : Turgut Bosut

Hazırlayan ve Sunan : Mehmet Acet

Program Koordinatörü : Tuğba Arslan

Yapım – Yönetim Yardımcıları : Kübra Başer

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-Posta : iskelesancak@kanal7.com

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE