İskele Sancak

 

İSKELE SANCAK

Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan olayların masaya yatırıldığı İskele Sancak, yerel seçimler öncesi Kanal 7’de izleyicisiyle buluşuyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde ekrana gelen İskele Sancak, yaşanan siyasi, toplumsal ve ekonomik gelişmeleri alanında uzman konukları ile değerlendiriliyor.

Ülke ve dünya gündemini meşgul eden, önemli gelişmelerin konuşulduğu İskele Sancak, yerel seçimler öncesi partilerin nabzını tutuyor. Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen programda her biri kedi alanında uzman isimlerle gündemin sıcak başlıkları canlı yayında konuşuluyor.

Seçim süresince her Salı ekrana gelen İskele Sancak’ta, ülke siyaseti ve uluslararası gündem maddeleri konuşulurken, araştırma şirketlerinin anketlerine yer veriliyor. Çok sesliliğin hâkim olduğu programda yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten isimlerle birlikte irdeleniyor.

Türkiye’nin demokrasi platformu ‘’İskele Sancak’’ Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde  her Salı 23:10’da canlı yayınla Kanal 7’de…

İskele Sancak programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yapımcı – Yönetmen : Turgut Bosut

Hazırlayan ve Sunan : Mehmet Acet

Program Koordinatörü : Tuğba Arslan

Yapım – Yönetim Yardımcıları : Kübra Başer

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-Posta : iskelesancak@kanal7.com

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE