TV Filmi ‘Annem Bana Yeter’

ANNEYE HASRET BİR ÇOCUK, MİRAS KAVGASINA DÜŞEN EVLATLAR

TV filmleri kuşağında bu hafta bir yanda annesini arayan bir çocuk, diğer yanda da annesinin mirasına konmaya çalışan iki evladın öyküsü anlatılıyor.

Recep, babasının İstanbul’a taşınmasıyla annesinden ayrılır. Üvey annesinin yanında zorlu bir yaşam geçiren küçük çocuk öz annesine kavuşma hasretiyle yaşamaktadır. Küçük yaşına rağmen tamirhanelerde çalışarak eve katkıda bulunan Recep bir gün maaşını çaldırır. Bu duruma inanmayan üvey annesi küçük çocuğu evden kovar.
Recep’in annesini bulmak ümidiyle giriştiği macerası onu Mücella Hanım’ın köşküne sürükler. Mücella Hanım iki oğlu tarafından mirası uğruna terkedilmiş yaşlı bir kadındır. Bir çete tarafından kandırılarak yaşlı kadının evini soymaya kalkışan Recep’i Mücella Hanım yakalar ve evin bodrumuna kilitler.

Annesinin mirasını tüketen Mücella Hanım’ın oğulları en son ellerinde kalan köşkü de almak için annelerinin evine gelirler. Evde Mücella Hanım ve oğulları arasında köşk için yaşanan çekişme sırasında Küçük Recep de kilitli kaldığı bodrumdan kurtulmak için mücadeleye başlar.

Öz annesini bulmak için her şeyi göze alan bir çocuk ve mirası uğruna yalnızlığa terk edilen bir kadının yürekleri burkan hikayesi Kanal 7 ekranlarında.

Yapımcı: Nazif Tunç
Yönetmen: Hüseyin Aydemir
Senaryo: Mehmet Uyar
Müzik: Gündoğar
Oyuncular: Burak Göncü, Ümit Belen, Nur İncegül, Güngör Varlı, Sevcan İyibilen, Ayla Kaymak, İbrahim Öner, Yakup Konca, Harika Özovalı, Esin Yiğit, Şahin Özgenç
Yapım: 2006/ Kanal 7/ Türkiye

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE