TV Filmi ‘Nasip Kısmet’

Nasip Kısmet İzle

GÖZÜNÜ PARA HIRSI BÜRÜMÜŞ BİR ADAMIN VERDİĞİ BÜYÜK SINAV
KİME NİYET KİME KISMET!

Televizyon Filmleri kuşağında ölmek üzere olan bir kadının son arzusu, gözünü para hırsı bürüyen bir adam ve umulmadık bir şekilde sahibine geri dönen bir paranın ilginç serüveni anlatılıyor: NASİP KISMET…

Almanya’da gurbetçi olan Harun paraya düşkün birisidir. Karısı ölürken kendisine 180 bir Euro para bırakır ve bu parayla yoksullar için bir aşevi kurması için vasiyette bulunur. Harun ise eşine söz vermesine rağmen para hırsı yüzünden bu parayı hayır işine harcamaya kıyamaz. Paraları kızından bile saklar ve farklı planlar kurmaya başlar.

Harun Almanya’dan Türkiye’ye kesin dönüş yaparak bu parayla yatırım yapmayı planlamaktadır. Baba kız İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Harun parayı eski bir paltonun astarına gizler. Baba kız bir dinlenme tesisinde mola verdiklerinde,  Fatma yerde yatan yoksul bir adam görür ve babası fark etmeden paltoyu adamın üstüne örter. Fatma yolda babasına paltoyu bir yoksula verdiğini söyler. Harun paraların ceketle birlikte gittiğini öğrendiğinde deliye döner. Çocuklarından bile sakladığı parayı yitiren Harun çaresiz bir şekilde kendisini İstanbul’da bulur… Harun paraya tekrar kavuşabilecek mi? Eşine verdiği sözü tutmamanın verdiği azaptan kurtulabilecek mi?  Nasip Kısmet Kanal 7’de.

Yönetmen: Hilal Saral Ünalan
Senaryo: Mustafa Baydemir
Oyuncular: Halil Kumova (Harun), Evin Yapıcı (Fatma ), Alican Yarka (Süleyman), Uluç Özkök (Çetin )

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE