15 Temmuz Destanı

15 Temmuz 2019, Pazartesi

15 TEMMUZ’DA YAŞANANLAR VE PERDE ARKASI

Kanal 7, 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi gecesinin üçüncü yıl dönümünde çok özel bir haber programıyla izleyici karşısına çıkıyor. Devleti ele geçirmeye çalışan FETÖ’nün 15 Temmuz gecesi yaşattığı o karanlık gecede meydana gelen olaylar Kanal 7 ekranlarının başarılı ismi Tümer Doğru’nun sunumuyla 15 Temmuz Destanı’nda ekrana taşınacak.

Hiçbir zaman unutulmayacak olan 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananlar üçüncü yıl dönümünde ‘15 Temmuz Destanı’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Vatana göz koyanların ve canı pahasına vatanını koruyanların mücadelesi, olaylara tanıklık edenlerin anlatımları ve geceye özel haberlerle 15 Temmuz Destanı ile anılacak.

Türkiye’nin en karanlık ve en uzun gecesi olarak tarihe geçen 15 Temmuz darbe girişiminde hainlerin vatanı parçalamak için yaptıkları ve halkın darbeciler karşısındaki direnişi Kanal 7 haber merkezi tarafından hazırlanan özel haberlere hatırlanacak.

‘15 Temmuz Destanı’ Tümer Doğru’nun deneyimli sunumu, karanlık geceden görüntüler ve geceye özel röportajlarla 15 Temmuz Pazartesi 23:45’de Kanal 7’de.

 

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE