Bahar Kapıda


03 Haziran 2023, Cumartesi

TÜM İÇTENLİĞİYLE OSMANİYE DÜĞÜNÜ BAHAR KAPIDA’DA

Anadolu’nun her köşesini gezip, Anadolu’nun gizli kalmış bölgelerini ekrana taşıyan Bahar Kapıda programı meraklı ve keyifli sohbetlerle Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye Karagedik’e konuk oluyor.

Anadolu insanının samimiyeti, Türkiye’nin cennet köşeleri, birbirinden ilginç yaşam hikâyeleri Bahar Gelir’in içten sunumuyla Bahar Kapıda’da izleyici karşısına çıkıyor. Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye Karagedik’e misafir oldu. Bahar Gelir davet edildiği Zekeriya ve Hatice çiftinin düğününe katıldı. Sabah saatlerinden itibaren düğün telaşına kapılan Bahar Kapıda ekibi düğünün tüm anlarına ekranlara taşıdı. Sabah kahvaltısıyla başlayan 3 günlük düğün serüvenini Osmaniye’nin tüm gelenekleriyle Bahar Gelir anlattı.

Bahar Gelir öncelikle davulcuların bahşiş toplamasına katıldı. Toplanacak bahşişler için Bahar Gelir’in ortaya koyduğu açık artırma fikri davulcuları da sevindirdi. Bahar Gelir’in bir sonraki durağı düğün yemeği hazırlayan teyzeler oldu. Teyzeler’in hayat hikayeleri hem ağlattı hem güldürdü. Osmaniye’de düğün yemekleri hazırlarken öte yandan aşçı Mustafa ağabeyle türkü söylemeye koyulan Bahar, yapılan yemekleri de tanıttı. Son olarak gelin alma merasimine katılan Bahar Kapıda ekibi bu renkli anları izleyiciyle buluşturdu.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ ile Cumartesi ve Pazar 21.20’de Kanal 7’de…
ANADOLU’YA BAHAR GELİYOR

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne, hasatından pazarına, vakitli vakitsiz Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler  ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de…

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Yaşadığı bölgenin havasından suyuna, yemeğinden kıyafetine, kültüründen uygusuna merak edip her şeyi soran Bahar Gelir, bağda bahçede, dağda tarlada karşınıza çıkıyor.

Kimi zaman yediğiyle içtiğiyle, kimi zaman ise hissettiğiyle gerçek insan hikayelerine yolculuk yaptıracak  Bahar Kapıda yaz ekranlarını şenlendiriyor.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla hafta sonu 21:20’de Kanal 7 ekranlarında…

Bahar Kapıda programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Genel Koordinatör: Avni Sarıhan
Yapımcı Yönetmen: Fatma Güngör
Sunucu: Bahar Gelir
Program Asistanı :  Ayşegül Püsgüllü

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE