İnci Ertuğrul İle Ümit Hep Var

“İNCİ ERTUĞRUL İLE ÜMİT HEP VAR” KANAL 7’DE

Deneyimli gazeteci ve televizyoncu İnci Ertuğrul kayıpları bulmaya, dargınları barıştırmaya, insanların hayatına dokunmaya geliyor. İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranında izleyiciyle buluşuyor.

Çeyrek asrı aşan gazetecilik deneyimi, sağduyulu, adil ve güvenilir kimliğiyle İnci Ertuğrul ve güçlü ekibi, umut arayan insanların hayatına dokunmak için ekrandaki yerini alıyor. Gerçek insan hikâyelerinin yer aldığı İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programında kayıp vakaları derinlemesine araştırılarak, olayların iç yüzü ortaya çıkarılacak, aileler kaybettikleri sevdiklerine yeniden kavuşuyor. Televizyonun büyük kitlelere ulaşma gücünden yararlanarak seyircileri de ihbar süreçlerine dahil edecek program, kolluk kuvvetleri ile olan dirsek temasıyla kayıp insanların ardında bıraktıkları sırları aydınlatılıyor. Farklı sebeplerle birbirine dargın insanların da bir araya getirildiği programda aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projesiyle de insanların hayatına dokunuluyor. Kayıp yakınlarının hukuksal ve psikolojik açıdan da destekleneceği programa uzman görüşleriyle Uzman Psikolog Aslı Dalan, Uzman Psikolog Uğur Dalan,Hukuk Danışmanı Avukat Gözde Dolan Erzurumlu’da katkı sağlıyor.

Topluma fayda ilkesiyle yola çıkan İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var, hafta içi 12:45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıypr.

 

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE