Necmettin Nursaçan’la Hafta Sonu Sohbetleri

03 Aralık 2016, Cumartesi

İSLAM’IN YALANA BAKIŞI

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Ayşe Güler Alaca’nın sunumuyla ekrana gelen Nursaçan’la Hafta Sonu Sohbetleri’nde bu hafta; İslam’da yalan söylemenin yeri üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.

İslam’ı daha doğru yaşamak için akıllara takılan soruların yanıtlandığı Nursaçan’la Hafta Sonu Sohbetler’inde bu hafta, yalan söylemenin bu dünyada ve ahirette verdiği zararlar hakkında bilinmesi gerekenler ekrana taşınacak. Nursaçan, İslam’ın yalana bakış açısını, Allah’tan korkmanın önemini, yalan söyleyenin karşılaşacağı durum ve yalan söylemenin caiz olduğu durumları canlı yayında izleyiciye aktaracak. Programda ayrıca Hz. Muhammed’in hayatından doğruluk karelerine örnekler verilecek.

‘Nursaçan’la Hafta Sonu Sohbetleri’ Ayşe Güler Alaca’nın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle her Cumartesi 09:45’te Kanal 7’de…

***

CUMARTESİ SABAHLARI NURSAÇAN’LA SOHBETLER İLE NURLANIYOR

Nursaçan’la Sohbetler, İslamiyet’i doğru bir biçimde yaşamak için izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Ayşe Güler Alaca’nın sunumuyla ekrana gelen Nursaçan’la Hafta Sonu Sohbetleri’nde; İslam dininin önemi, kutsal değerler, müminlerin günlük hayatta dikkat etmesi gereken hususlar Kur’an-ı Kerim ışığında anlatılacak.

İzleyiciler soracak, Necmettin Nursaçan, canlı yayında cevaplayacak, Cumartesi sabahları Nursaçan’la Sohbetler ile taçlanacak. İslam’ı daha doğru yaşamak için akıllara takılan soruların yanıtlandığı Nursaçan’la Hafta Sonu Sohbetler’inde, peygamberlerin hayatlarından örnekler, İslam önderi Hz. Muhammed’den hadisler, İslam tarihinden merak edilen konular yer alacak.

‘Nursaçan’la Hafta Sonu Sohbetleri’ Ayşe Güler Alaca’nın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle her Cumartesi 09:45’te Kanal 7’de…

 

 

Genel Koordinatör: Avni Sarıhan

Yapımcı/Yönetmen: Fatma Güngör

Yönetmen Yardımcısı: Kübra Başer

Program Sunucusu: Ayşe Güler Alaca

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE