Necmettin Nursaçan’la Sohbetler

Video Galerisi ______________________________________________________________________________

İYİ BİR İNSAN OLMAK MÜMKÜN MÜ?

Dünyada ve ebedi hayatta huzurlu bir yaşam sürmek için yapılması gerekenlerin konuşulduğu ‘Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta iyi bir insan olmanın kişiye kazandırdığı duygulardan bahsedilecek.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Ayşe Güler Alaca’nın sunumuyla ekrana gelen Necmettin Nursaçan’la Sohbetler izleyicilere İslam ahlakı konusunda bilgi vermeye devam ediyor. Programda bu hafta iyilik konusuna İslam’ın bakışı değerlendirilecek. Aynı zamanda programda Hz. Muhammed’in hayatından örneklerle ve hadisleri doğrultusunda; insanların yakınları, akraba ve eşi ile ilişkisinde dikkat etmesi gereken davranışları anlatılacak.

‘Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’ Ayşe Güler Alaca’nın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle her Cumartesi 10:00’da Kanal 7’de

***

AHLAKLI BİR HAYATIN SIRLARI NURSAÇAN’LA SOHBETLER’DE

Dünyada ve ebedi hayatta huzurlu bir yaşam sürmek için yapılması gerekenlerin konuşulduğu, İslamiyet’i hakkıyla yaşamanın öğütlendiği ‘’Nursaçan’la Sohbetler’’ Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Ayşe Güler Alaca’nın sunumuyla ekrana gelen Necmettin Nursaçan’la Sohbetler izleyicilere İslam ahlakı konusunda bilgi vermeye devam ediyor. Kur’an-ı Kerim’e göre bir müminin hayatı, kutsal değerlere saygı ve İslam’ın gerçek öğretileri üzerine konuşuluyor.

İzleyiciler soracak, Necmettin Nursaçan canlı yayında cevaplayacak, Cumartesi sabahları Nursaçan’la Sohbetler ile taçlanacak. İslam’ı daha doğru yaşamak için akıllara takılan soruların yanıtlandığı Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’de, peygamberlerin hayatlarından örnekler, İslam önderi Hz. Muhammed’den hadisler ve İslam tarihinden merak edilen konular yer alacak.

‘Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’ Ayşe Güler Alaca’nın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle her 10:00’da Kanal 7’de…

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Genel Koordinatör: Avni Sarıhan

Yapımcı/Yönetmen: Şükran Karakut

Yönetmen Yardımcısı: Emre Tazegül -Burcu Öner -Esra Tuncer

Program Sunucusu: Ayşe Güler Alaca

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE