Merhaba Hayat

SAĞLIKLI BİR HAYATA MERHABA

Kanal 7, izleyicilerin yaşam kalitesini arttıracak bir programla hafta sonu sabahlarına sağlık katıyor. Meral Karadağ’ın sunumuyla Merhaba Hayat, Op. Dr. Aret Kamar ve Meltem Açıkel’in hazırlayacağı çok önemli bilgileri ekran başındakilere aktarıyor.

Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın kapıları Merhaba Hayat ile açılıyor. Merhaba Hayat, sağlıklı bir yaşam için gereken bilgilerle evlere konuk oluyor. Meral Karadağ’ın sunumuyla ekrana gelen programda Op. Dr. Aret Kamar, uzmanlık alanı olan tüp bebek tedavisi ile merak edilen konuları ele alıyor. Programda ayrıca izleyicilere tüp bebek tedavisi imkanı sunuluyor. Meltem Açıkel ise günlük yaşamı kolaylaştıran püf noktalarını ve birbirinden lezzetli yemek tariflerini programda ekrana taşıyıyor. Sağlıklı bir bedene sahip olmak için yapılması gerekenler, anne baba olmanın hayalini kuranlar için çok kıymetli tavsiyeler ve günlük hayatın akışını kolaylaştıracak ipuçları Merhaba Hayat’ta yer alıyor.

Meral Karadağ’ın sunumu, Op. Dr. Aret Kamar ve Meltem Açıkel’in ufuk açan bilgileriyle Merhaba Hayat her Cumartesi ve Pazar 08:00’de Kanal 7’de…

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE