Sağlıkla Yaşam

SAĞLIKLI OLMANIN ANAHTARI ‘SAĞLIK SAATİ’ KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında sağlıklı yaşam hakkında ipuçları veren, gündelik hayatta kullanılabilecek güncel bilgilerle ‘Sağlık Saati’ izleyicisiyle buluşuyor. En güncel ve faydalı içeriklerin yer aldığı programda hastaların doktorlarına soramadıkları tüm sorular konunun uzmanları tarafından yanıtlanıyor.

Kanal 7 ekranlarında sağlıklı bilgiler Sağlık Saati ile izleyicilere aktarılıyor. İzleyicilere bilinçli hasta olmanın yolları, hastane ve doktor seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatılan Sağlık Saati’nde alanında uzman doktorlar en son teşhis ve tedavi yöntemleri hakkında önemli bilgiler veriyor. Leyla Ataman Soyal’ın sunumu ve Prof. Dr. Hayati Deniz’in katılımlarıyla sağlık hakkında önemli konular ve bilinmesi gerekenler Sağlık Saati programında izleyici karşısına çıkıyor.

Sağlık Saati’nde uzun yıllardır sağlık programları hazırlayan ve sunan Leyla Ataman Soyal ve kendi alanında pek çok başarıya imza atmış olan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Hayati Deniz ile alanında uzman birçok konuk sağlıkla ilgili akıllara takılan sorulara yanıtlar buluyor.

Sağlık dolu bilgiler Leyla Ataman Soyal’ın sunumu ve Prof. Dr. Hayati Deniz’in katılımlarıyla her Çarşamba 08.15’de Kanal 7 ekranlarında…

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE