Dizi ‘Candan Öte’

Candan Öte 7. Bölüm Fragmanı İzle (6 Haziran Salı)

 

05 Haziran 2023, Pazartesi

VİRAD BİLDİKLERİNİ AĞABEYİ VİREN’E ANLATACAK MI?

Candan Öte’de bu akşam Manvi iyileşir. Jevika, kardeşi Manvi’nin de evlendikten sonra yanında kalmasını istemektedir. Bu isteğe karşılık babaannelerinin tepkisi ne olacak?

5. Bölüm

Herkes yemek masasındadır. Manvi bir gerçeği açıklamak için söz ister. Herkes gerilir. Manvi neyi açıklayacak? Yemek sonunda Viren ve Virad, Jevika ve ailesini eve bırakmak için harekete geçer. Eve vardıklarında onları kim karşılayacak? Viren vedalaşırken Jevika’nın fotoğrafını çekmek ister. Babaanne düğün hazırlıklarının eksiksiz olmasını ister ancak maddi durumları Jevika ve ailesini zorlayacaktır. Virad, Jevika hakkında bildiklerini Viren’e anlatmak konusunda ikilemde kalır. Virad bildiklerini ağabeyi Viren’e anlatacak mı?

İki kardeşin bir dargın bir barışık hayatları Candan Öte ile hafta içi her gün 14:40’ta Kanal 7’de…

İki kardeşin bir dargın bir barışık hayatları Candan Öte ile hafta içi her gün 14:40’ta Kanal 7’de…

****

 

FARKLI KARAKTERLERE SAHİP OLAN İKİ KIZ KARDEŞİN ÖYKÜSÜ CANDAN ÖTE İLE KANAL 7’DE

Kendi ülkesinde ‘Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai’ adıyla yayınlanan ‘Candan Öte’ Türk izleyicisinin beğenisini hafta içi yayınlanan bölümleriyle kazanıyor.

Biri deli dolu, diğeri asil ve ağırbaşlı iki kız kardeşin öyküsü Candan Öte ile izleyiciyi karşısına çıkıyor. Başarısıyla, idealleriyle herkesi kendisine hayran bırakan Jevika ve çocuksu yanıyla hayatı büyük bir eğlence olarak gören Manvi’nin dünyası Candan Öte ile izleyici karşısına çıkacak. Jevika ve Manvi, büyükanneleri Çandrika ile yaşayan iki kız kardeştir. Çandrika büyük torunu Jevika’yı Viren ile evlendirmek ister. Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jevika’nın evlendikten sonra, Viren’in kardeşi Virat, Manvi’ye aşık olur. Her şey yolunda giderken Manvi acı bir haberle sarsılır. Kanser olduğunu öğrenen Manvi üzülmesine rağmen bu haberi ailesinden saklamaya karar verir. Jevika kız kardeşinde bir gariplik olduğunu anlar fakat bir türlü sonuca ulaşamaz.

Manvi, nişan arifesinde aldığı bu hastalık haberini ne kadar gizleyebilecek? Jevika kardeşinin sırrını öğrenecek mi? Jevika ve Manvi’nin arasına kim girecek?

İki kardeşin bir dargın bir barışık hayatları Candan Öte hafta içi her gün 14:40’ta Kanal 7’de…

 

 

Senaryo: Zama Habib
Yönetmen: Santram Varma, Kaushik Ghatak, Vikram Labhe, Ajit Kumar, Rahul Aggarwal, Noel Smith
Yapımcı: Prem Kishan, Sunil Mehta
Oyuncular: Krystle D’Souza, Nia Sharma, Karan Tacker, Kushal Tandon, Sachin Danai, Simran Natekar, Utpal Dashora, Seema Kapoor, Bhupindder Bhoopii, Suzanne Bernert

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE