Cuma Sohbetleri

İSLAM’A UYGUN YAŞAMANIN İNCELİKLERİ CUMA SOHBETLERİ’NDE

Başarılı sunucu Muhsin Bay’ın sunduğu ve emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın akılda kalıcı sohbetiyle evlere konuk olan Cuma Sohbetleri, Müslümanların aile hayatını, sosyal hayatını, iş hayatını kısacası bütün yaşantısını düzenleyen, emir ve yasaklarla yol gösteren Kur’an’ı Kerim ve Hz. Muhammed’in sünneti rehberliğinde izleyicisine altın değerinde bilgiler sunmaya devam ediyor.

Muhsin Bay’ın sunumu Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle Cuma Sohbetleri, toplumda doğru bilinen yanlışları düzeltmek, İslam’ın en doğru şekilde anlaşılmasını sağlamak için İslamiyet’in temel bilgilerini, inceliklerini ve hayata geçirme yöntemlerini interaktif bir program yaparak anlatıyor. Günlük yaşamda karşılaşılan hadiseler, yapılan doğrular veya yanlışlar… Eş, aile ve çocuklar üzerindeki sorumlulukların ve hayata dair tüm konuların İslamiyet’teki karşılığını öğrenmek isteyenler telefon ve sosyal medya aracılığı ile sorular soruyor ve detaylı bilgi alıyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.50’de Kanal 7’de.

***

Canlı yayında sorularınızın Necmettin Nursaçan tarafından cevaplanmasını istiyorsanız  

0552 037 07 07 numaralı Cuma Sohbetleri  Whatsapp hattına sorularınızı gönderebilirsiniz.

Cuma Sohbetleri programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Genel Koordinatör: Avni Sarıhan

Yapımcı: Muhsin Bay

Yönetmen: Şükran Karakurt

Yönetmen Yardımcısı: Emre Tazegül

Program Sunucusu: Muhsin Bay

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE