TV FİLMİ

TV Filmi ‘Ak Kırlangıç’Filmde tekerlekli sandalye yardımı ile yaşayan küçük bir kızın bir ak kırlangıç gördüğünde yürüyeceğine olan inancı anlatılıyor.

TV Filmi ‘Alın Teri’Şımarık ve zengin bir ailenin çocuğunun babasının ölümü ile hayatını alın teri ile kazanma mücadelesi...

Tv FilmiBirbirinden güzel Televizyon filmleri Kanal 7'de ekrana geliyor.

TV Filmi ‘Şahitler Kayası’Bir cinayete tanık olduğu halde görmezden gelen bir insanın vicdanıyla hesaplaşmasının öyküsü; ŞAHİTLER KAYASI.

TV Filmi ‘Oy Oy Emine’Karadeniz’de geçen saf bir sevdanın neşeli öyküsü ekrana geliyor.

TV Filmi ‘Mezar Arasında’Bursa’nın tarihi ve kültürüyle ünlü kasabası Trilye’de yapılan filmde, iki yakın arkadaşın bir sevda yüzünden birbirine düşmesi anlatılıyor.

TV Filmi ‘Kulun Düştü İsyana’Filmde annelerinin ölmesiyle dağılan bir ailenin bir araya gelme mücadelesi ve bir babanın verdiği büyük imtihan ekrana geliyor.

TV Filmi ‘Nasip Kısmet’Ölmek üzere olan bir kadının son arzusu, gözünü para hırsı bürüyen bir adam ve umulmadık bir şekilde sahibine geri dönen bir paranın ilginç serüveni..

TV Filmi ‘Molla Ahmed’Filmde “Molla Ahmed” türküsünde adına ağıt yakılan yiğit bir delikanlının düştüğü hain pusu anlatılıyor.

TV Filmi ‘Yusuf’un Annesi’Özel Tim'de görevli polis olan Yakup'un karısı arkasında yeni doğmuş bir bebek bırakarak vefat etmiştir.
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE