TV FİLMİ

Tv FilmiBirbirinden güzel Televizyon filmleri Kanal 7'de ekrana geliyor.

TV Filmi ‘Ak Kırlangıç’Filmde tekerlekli sandalye yardımı ile yaşayan küçük bir kızın bir ak kırlangıç gördüğünde yürüyeceğine olan inancı anlatılıyor.

TV Filmi ‘Alın Teri’Şımarık ve zengin bir ailenin çocuğunun babasının ölümü ile hayatını alın teri ile kazanma mücadelesi...

TV Filmi ‘Neredesin Öğretmenim’Öğrenmeye sevdalı küçük bir çocuk ve fedakar bir öğretmenin cahilliğe karşı verdiği onurlu mücadelesi bu akşam Kanal 7’de.

TV Filmi ‘Alageyik’Av tutkusuyla yanıp tutuşan Ferhat’ın, nişanlısı Aslı’nın ve can dostu Battal’ın, sevgi ve dostluk ve bir o kadar da elem dolu öyküsünü anlatıyor.

TV Filmi ‘Aktaş Diye Belediğim’Bir köy kızıyla bir yörük beyinin aşk öyküsü geliyor ekrana: AKTAŞ DİYE BELEDİĞİM.

TV Filmi ‘Aşan Bilir Karlı Dağın Ardını’“Aşan Bilir Karlı Dağın Ardını” adlı filmde, törelere kurban edilen bir aşkın ağıtlar yaktıran öyküsü anlatılıyor.

TV Filmi ‘Bir Sepet Elma’İyilik meleği bir adam… Akılların alamayacağı ilginç alış verişler yapıyor...

TV Filmi ‘Sonsuz Merhamet’Çok eski devirlerde Kifl adında bir adam vardı. Ahlak ve insanlıktan nasibini almamış, servet yapmak için her yolu deneyecek aşağılıktaydı.

TV Filmi ‘Kulun Düştü İsyana’Filmde annelerinin ölmesiyle dağılan bir ailenin bir araya gelme mücadelesi ve bir babanın verdiği büyük imtihan ekrana geliyor.
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE