TV FİLMİ

Tv FilmiBirbirinden güzel Televizyon filmleri Kanal 7'de ekrana geliyor.

TV Filmi ‘İnce Hacı’TV filmi kuşağında bu hafta iki bey çocuğunun umutsuz sevdasının anlatıldığı ‘İNCE HACI’ ekrana geliyor.

TV Filmi ‘Ak Kırlangıç’Filmde tekerlekli sandalye yardımı ile yaşayan küçük bir kızın bir ak kırlangıç gördüğünde yürüyeceğine olan inancı anlatılıyor.

TV Filmi ‘Aman Doktor’Sinsi hesaplardan habersiz yaşanan sımsıcak bir sevda öyküsü ekrana geliyor...

TV Filmi ‘Azap’Kanal 7’den ilgiyle izlenecek bir yapım… Aylar önce felç geçiren Remziye yatalak bir haldedir.

TV Filmi ‘Bir Kız Sevdim’Kanser hastalığı nedeniyle zor günler yaşağayn genç bir kızın sevgi ile aştığı büyük engellerin anlatıldığı 'Bir Kız Sevdim' Kanal 7'de.

TV Filmi ‘Beni Babama Götür’Kanal 7 Televizyon Kuşağı’nda annesinin ölümüne sebep olduğu düşüncesiyle babası tarafından terk edilen küçük bir çocuğun baba özlemi ekrana geliyor.

TV Filmi ‘En Güzel Rüya’İşlediği bir kusur yüzünden Hz. Peygamber’den af dilemek isteyen bir adamın çarpıcı öyküsü ekrana geliyor.

TV Filmi ‘Küçük Gelin Nazmiye’Evleneceği kişinin annesinin katili olduğunu öğrenmesiyle değişen hayatının hüzünlü öyküsü

TV Filmi ‘Evlerinin Önü Mersin’Kanal 7'de güller diyarı Isparta yöresine ait “Evlerinin Önü Mersin” isimli türkü hikayesi ekrana geliyor.
Sayfalar 123
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE