Dizi ‘Nefes’

Nefes 7. Bölüm Fragmanı (17 Temmuz Çarşamba)

16 Temmuz, Salı

UJALA, SÜHEYB’İ İSTEMİYOR MU?

Nefes’te Süheyb, Ujala’dan hoşlandığını her fırsatta belli eder hatta ailesine de söylemeye karar verir. Ujala ise bu durumu öğrendiğinde temkinli davranır çünkü zenginlik onun için önemli bir kriter değildir. Ujala, Süheyb’i ret mi edecek?

6.Bölüm

Süheyb, Ujala’yı çok istese de ailesi çok istekli davranmaz çünkü aynı aileden Kiran gibi birisini gelin almışlardır. Kiran yüzünden Ujala’ya ön yargılı davranılırlar. Öte yandan Kiran, Süheyb’in sevdiği kızın Ujala olduğunu duyunca hem şaşırır hem de çok sinirlenir. Kiran, ne yapacak?

Hayallerin savaştığı bu hikayede iyilik mi yoksa kötülük mü kazanacak? “Nefes” hafta içi her gün 14:15’te Kanal 7 ekranlarında…

HAYALLERİN SAVAŞINDA İYİLİK Mİ YOKSA KÖTÜLÜK MÜ KAZANACAK? “NEFES”

Kanal 7 ekranlarında sürükleyici bir hikaye başlıyor. Farklı dünyaların insanları olan Ujala ve Kiran’ın hikayesinin anlatıldığı “Siyani” isimli Pakistan dizisi, “Nefes” adıyla Kanal 7 izleyicisiyle buluşacak.

Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsü Siyani, Nefes ismiyle Kanal 7 ekranlarına geliyor. Ujala, kız kardeşiyle birlikte teyzesinin yanında yaşayan iyi niyetli, terbiyeli ve güzel ahlaklı bir kızdır. Ujala, kendi ayaklarının üzerinde durmak isteyen ve maddiyattan çok sevgi, saygı gibi manevi değerlere önem veren birisidir. Ujala’nın kuzeni Kiran ise onun aksine büyük hayalleri olan, gözü yükseklerde kibirli ve bencil halleriyle dikkat çeker. Orta gelir seviyesine sahip bir aileye mensup olan Kiran, varlıklı birisiyle evlenip kısa yoldan zengin olma peşindedir.

Kiran, katıldığı bir davette zengin ve nüfuzlu bir ailenin çocuğu olan Zarbab ile göz göze gelir. Zarbab, Kiran’a ilk görüşte aşık olmuştur. Kiran da ondan hayli etkilenmiştir fakat Zarbab’a karşı saf duygularla yaklaşmaz çünkü onu kurtuluş anahtarı olarak görür. Zarbab’ı etkilemek için yalan üzerine bir ilişki inşa eden Kiran, gerçekleri daha ne kadar saklayabilecek? Öte yandan hayallerinden mahrum kalan Ujala, hak ettiği sevgiyi ve değeri görebilecek mi?

Hayallerin savaştığı bu hikayede iyilik mi yoksa kötülük mü kazanacak? “Nefes” hafta içi her gün 14:15’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye
Tür: Dram
Oyuncular: Anmol Baloch, Osama Khan, Saniya Shamshad, Mohsin Abbas Haider, Erum Akhter, Tipu Shareef, Parveen Akbar, Beena Chaudhary Hashim Butt.
Senaryo: Sadia Akhtar
Yönetmen: Ali Akbar
Yapımcılar: Abdullah Kadwani & Asad Qureshi
Yapım Şirketi: 7th Sky Entertainment
Menşei: Pakistan

Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE