Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 148.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 148.Bölüm İzle

18 Mart 2018 Pazar

SARLA PRAGYA’YI KURTARABİLECEK Mİ?

Aşk ve entrikanın iç içe olduğu Ah Kalbim’de bu akşam Tanu ve Nikhil Pragya’yı öldürmek için bir tuzak kurar. Tüm konuşmalara şahit olan Sarla Pragya’yı kurtarabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 148.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 148.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da.

148.Bölüm

Tanu Pragya’nın artık kendisi için büyük bir tehdit olduğunu ve onun ortadan kalkması gerektiğini düşünür. Nikhil ile birlikte Pragya’yı öldürmek için plan yapan Tanu son anda Sarla’nın tüm planlarını dinlediğini fark eder. Tanu paniklerken Nikhil soğukkanlılığını koruyarak Sarla’yı tehdit eder. Tanu ve Nikhil planlarını uygulamak için harekete geçer. Tanu Pragya’yı arayarak kendisini Nikhil’in gizlediği karısı olarak tanıtır ve elinde çok önemli belgeler olduğunu söyler. Pragya’ya belgeleri vermek için buluşmak istediğini söyleyen Tanu onu buluşmaya ikna eder. Tanu’nun planlarını öğrenen Sarla kızına engel olabilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/03/15
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE