Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 15.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 15.Bölüm İzle

1 Kasım 2017 Salı

ABHİ VE PRAGYA BALAYINA GİDEBİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 15.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 15.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da. Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Ah Kalbim’de bu akşam Abhi, Pragya ve Purab arasında bir ilişki olduğunu düşünür. Bu sebeple Pragya’ya hakaret eden Abhi’yi ise bir sürpriz beklemektedir.

15.Bölüm

Pragya ve Abhi adetleri gereği Pragya’nın ailesini ziyarete gider. Bu sırada Purab da Bülbül ile konuşmak için eve gelir. Bülbül Pragya’dan Purab ile konuşmasını ister. Abhi’nin bu konuşmayı öğrenmemesini isteyen Pragya, Bülbül’e Abhi’yi oyalamasını söyler. Pragya ve Purab arasında bir ilişki olduğunu düşünen Abhi ise onları konuşurken görür. Pragya’nın ahlaksız biri olduğunu düşünen Abhi ona hakaret etmeye başlar. Bülbül ise Pragya ile Abhi’nin tartıştığını duyar ve ablasının aslında mutsuz bir evlilik yaptığını görür. Tüm bunlardan habersiz olan Abhi’nin büyükannesi Abhi ve Pragya’yı balayına göndermek ister. Torunu ve gelini için balayını organize eden büyükanne çok heyecanlıdır. Abhi ve Pragya’yı ise büyük bir sürpriz bekler.

Birbirinden çok farklı iki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği ‘Ah Kalbim’ Pazartesi’den Cumartesi’ye 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

KUMKUM BHAGYA – AH KALBİM DİZİSİ KONUSU

Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.

Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır.

Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği ‘Ah Kalbim’ Pazartesi’den Cumartesi’ye Kanal 7 ekranlarında. Kumkum Bhagya Ah Kalbim dizisi tüm bölümleri ile izle7.com’da olacak.

KUMKUM BHAGYA – AH KALBİM DİZİSİ KÜNYESİ

Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yapım Yılı:2014
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor
Senaryo: Anil Nagpal
Oyuncular: Sriti Jha, Mrunal Thakur, Shabbir Ahluwalia, Supriya Shukla, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2017/11/01
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE