Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 152.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 152.Bölüm İzle

23 Mart 2018 Cuma

BÜYÜKANNENİN DAHİYANE OYUNU

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 152.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 152.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam büyükanne Tanu’nun paraları çaldığını ve odasında sakladığını öğrenir. Dahiyane bir plan hazırlayan büyükanne Tanu’nun gerçek yüzünü ortaya çıkarabilecek mi?

152.Bölüm

Abhi Sarla’nın polisler tarafından götürülmesine izin vermez. Sarla’nın hırsız olmadığını düşünen Abhi, paraları kimin çaldığını merak eder fakat hiçbir ipucu bulamaz. Büyükanne Mitali ve Taji’nin konuşmasına şahit olur. Mitali Taji’ye parayı aslında Tanu’nun çaldığını ve odasında gizlediğini anlatır. Bunu duyan büyükanne bir anda merdivenden aşağı düşer. Eve gelen doktor büyükannenin durumunun çok ciddi olduğunu ve tedavisi için çok fazla paraya ihtiyaç duyulduğunu söyler. Büyükannenin durumu karşısında yıkılan Abhi çaresizce herkesten para ister fakat kimseden bulamaz. Tanu kendisini öne çıkartmak için Abhi’ye para verir. Fakat Tanu’yu çok büyük bir sürpriz beklemektedir.

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/03/21
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE