Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 157.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 157.Bölüm İzle

28 Mart 2018 Çarşamba

TANU ABHİ’Yİ GERİ KAZANMAYA ÇALIŞIYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 157.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 157.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya ve Abhi’nin arasını açmak isteyen Tanu Nikhil ile kafa kafaya verip yeni bir plan hazırlar. Abhi’nin bu sefer Pragya’ya çok kızacağını düşünen Tanu başarılı olabilecek mi?

157.Bölüm

Abhi büyükannesinin sözleri üzerine Pragya’nın gerçek duygularını merak eder ve onu kıskandırmak için Tanu’ya yakın davranır. Onların samimi hallerini gören Pragya soluğu büyükannenin yanında alır. Torununun Pragya’yı kıskandırmak istediğini anlayan büyükanne Pragya’ya sakin ve sabırlı olması gerektiğini söyler. Tanu ise planlarının işe yaraması için Chambak’ ın eve tekrar gelmesini ister. Chambak’ı bir anda karşısında gören Pragya ne yapacağını şaşırır. Abhi ise Chambak’a çok iyi davranır. Abhi’nin Chambak’ı kabul etmediği için iyi davrandığını anlayan Tanu sinirlenerek Abhi’yi Pragya’dan soğutacak bir plan hazırlamaya koyulur.

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/03/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE