Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 165.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 165.Bölüm İzle

5 Nisan 2018 Perşembe

PRAGYA GERÇEKLERİ ANLATIYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 165.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 165.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Purab aliya ve Tanu’nun Pragya’yı öldürmek için yaptıklarını öğrenir. Pragya ise gerçekleri Abhi’ye tek tek anlatır. Abhi Pragya’nın anlattıklarına inanacak mı?

165.Bölüm

Purab Aliya ve Tanu’nun konuşmasına şahit olur. Duydukları karşısında daha fazla dayanamayan Purap içeri girer ve ikiliden hesap sorar. Tanu ve Aliya’nın Pragya’yı öldürmek istediklerini öğrenen Purab kendisini tutamayıp Aliya’ya tokat atar. Öte yandan Pragya Abhi’nin kaldığı evi bulur ve onun yanına gider. Karşısında Pragya’yı gören Abhi ona nefretle bakar. Abhi’ye tüm gerçekleri anlatmadan oradan gitmek istemeyen Pragya zorla içeri girer. Abhi her ne kadar Pragya yokmuş gibi davransa da üzgüntüsünü gizleyemez. Pragya Tanu, Nikhil ve Aliya’nın bu zamana kadar yaptığı her şeyi Abhi’ye anlatır. Abhi Pragya’nın anlattıklarına inanacak mı?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/04/04
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE