Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 180.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 180.Bölüm İzle

21 Nisan 2018 Cumartesi

ALİYA KESKİN NİŞANCI İLE ANLAŞIYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisisi Ah Kalbim 180.bölümü izle7.com’da izleyebilirsiniz. Aşkın ihtirasla sınandığı Ah Kalbim’de bu akşam Abhi Tanu’yla evlenmeyeceğini açıklayınca Aliya ve Tanu büyük bir hüsrana uğrar. Bu kararın sorumlusunun Pragya olduğunu düşünen aliya onu öldürmek için harekete geçer.

180.Bölüm

Abhi düzenlediği basın toplantısında Tanu ile evlenmeyeceğini söyleyince Tanu ve Aliya şok olur. Planları suya düşen Aliya öfkesini Tanu’dan çıkarır. Abhi ise Pragya’ya olan duygularını sorgularken Pragya’dan aşkın tanımını yapmasını ister. Pragya’nın söylediği sözler karşısında çok etkilenen Abhi onun birine aşık olduğunu anlar. Öte yandan Aliya yaşananların tüm sorumlusunun Pragya olduğunu ve onun ortadan kaldırılması gerektiğini düşünerek bir keskin nişancı ile anlaşır. Keskin nişancı düzenlenecek festivalde Pragya’yı öldüreceğini belirtir. Aliya bu sefer amacına ulaşacak mı?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/04/19
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE