Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 184.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 184.Bölüm İzle

25 Nisan 2018 Çarşamba

PRAGYA HAPSE GİRİYOR

Kanal 7’nin büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Ah Kalbim 184.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam TAliya Pragya’nın Abhi’nin tüm mal varlığını üzerine geçirmeye çalıştığını söyleyerek ona iftira atar. Aliya’nın suçlamalarıyla hapse giren Pragya kurtulabilecek mi?

184.Bölüm

Aliya Pragya’dan kurtulmak için yeni bir plan yapar. Şirketin muhasebecisiyle anlaşan Aliya, Pragya’nın Abhi’ye ait olan tüm malları kendi üzerine geçirmeye çalıştığını söyleyerek iftira atar ve onun tutuklanmasını sağlar. Abhi Pragya’nın böyle bir şey yapmış olabileceğine inanmaz ve Pragya’yı savunur. Fakat Abhi’nin sözlerine rağmen Pragya hapse girer. Abhi onu kurtarmak için çalışsa da Aliya onu engeller. Sarla kızının bu halde olmasına çok üzülür ve tüm öfkesini Abhi’den çıkarır. Sarla’yı ilk kez bu kadar sinirli gören Abhi onun doğruları söylediğinin farkındadır. Pragya’yı hapishaneden çıkarmak isteyen Abhi başarılı olabilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/04/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE