Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 188.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 188.Bölüm İzle

29 Nisan 2018 Pazar

PRAGYA’YI BEKLEYEN SİNSİ PLAN

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Ah Kalbim heyecan dolu 188.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Aliya Sarla’yı arayarak Pragya’nın hamile olduğunu söyler. Büyük bir şok yaşayan Sarla ise soluğu Pragya’nın yanında alır. Gerçekleri öğrenen Sarla ne yapacak?

188.Bölüm

Aliya bir doktorla anlaşarak Pragya’nın hamile olduğu haberini yayar. Neye uğradığını şaşıran Pragya itiraz etse de doktor hamile olduğunu söyler. Abhi ise bu haber karşısında şok olur. Aliya daha da ileri giderek Sarla’yı arar ve kızının hamile olduğunu söyler. Bu haberle yıkılan Sarla soluğu Anhi’nin evinde alır. Önce Abhi’ye hakaret eden Sarla Pragya’nın yanına gelip ona herkesin içinde tokat atar. Büyükanne ise Sarla’yı odasına çağırır ve Pragya’nın aslında hamile olmadığını söyler. Bunun üzerine kızına haksızlık ettiğini anlayan Sarla ondan özür diler. Kızını üzmeye kimsenin hakkı olmadığını söyleyen Sarla harekete geçer.

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama

Eklenme Tarihi: 2018/04/30
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE