Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 195.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 195.Bölüm İzle

7 Mayıs 2018 Pazartesi

PURAP VE PRAGYA’NIN PLANI İŞE YARAYACAK MI?

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Hint dizisi Ah Kalbim 195.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Purab’ın anlattıklarından sonra Abhi Pragya’ya oldukça kaba davranır. Abhi, Tanu, Purab ve Pragya’nın çift olarak çıkacakları akşam yemeği büyük gelişmelere sebep olacaktır.

195.Bölüm

Abhi’nin kaba tavırlarına üzülen Pragya, Purab’a çok sinirlenir. Purab planının işe yarayacağını ve Abhi’nin Pragya’ya hissettiği duyguları ortaya çıkaracağını ifade eder. Sarla ise Pragya’nın Purab’la olan fotoğraflarını görür ve Pragya’dan bir açıklama bekler. Tanu ve Aliya, Pragya’nın üstüne gitmeye devam eder. Abhi Pragya’ya akşam için hazırlanmasını, çift olarak yemek yiyeceklerini söyler. Purab o akşamın çok önemli olduğunu belirterek Pragya’dan pot kırmamasını ister. Purab ve Pragya, Abhi’yi kıskandırıp onun duygularını itiraf etmesini planlar. Purab’ın fikri işe yarayacak mı?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/05/07
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE