Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 196.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 196.Bölüm İzle

8 Mayıs 2018 Salı

Kanal 7’nin beğenilen dizisi Ah Kalbim heyecan dolu 196.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Purab sayesinde dünyanın en uyumlu çifti seçilen Abhi ve Pragya romantik anlar yaşar. Purab kendi yaptığı plan sonucu hapse girer. Abhi artık Pragya’ya olan hislerinden emindir.

196. Bölüm

Abhi, Pragya, Tanu ve Purab hep birlikte gittikleri mekanda Purab’ın gizli bir sürpriziyle karşılaşır. Konukların bir makina sayesinde kendileri için seçilen kişiyle tanışmaları sağlanır. Pragya ve Abhi de bu şanslı çift olma hakkını kazanır. Çift olarak yaptıkları romantik dans herkesi büyüler. Purab, Abhi ve Pragya’nın daha da yakınlaşması için kendini feda eder. Purab’ın bu planı işe yarar ve Abhi yavaş yavaş Pragya’ya duygularını açmaya başlar. Aliya ve Tanu ise yenilginin farkındadır. Abhi, Purab’ın sevgilisi olarak bildiği Pragya’ya olan duygularını dizginleyebilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…
Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal  Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama
Eklenme Tarihi: 2018/05/08
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE