Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 206.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 206.Bölüm İzle

18 Mayıs 2018 Cuma

PURAB ÖLÜYOR MU?

Kanal 7’nin beğeniyle izlenen dizisi Ah Kalbim 206.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Tanu Purab’ı öldürmesi için Nikhil ile bir tezgah planlar. Kamyon çarpan Purab’ın durumu çok ciddidir. Yaşamla ölüm arasında kalan Purab’a ne olacak?

206.Bölüm

Abhi ve Tanu’nun düğün hazırlıkları başlar. Purab Abhi’nin Pragya’yı sevdiğini ispatlayabilmesi için harekete geçer. İkisinin fotoğraflarının olduğu bir çerçeve hazırlayan Purab çerçeveyi Abhi’ye yetiştirmeye çalışır. Tanu ise Nikhil’den Purab’ı takip etmesini ve onu öldürmesini ister. Nikhil Purab’ı öldürmek için bir kamyoncuyla anlaşır. Kamyonun sert bir şekilde çarptığı Purab yere yığılır. Purab’ın kaza yaptığını öğrenen Abhi ve Pragya hastaneye koşar. Doktordan Purab’ın durumunun ciddi olduğunu öğrenen Abhi yıkılır. Tanu ise Purab’ı etkisiz hale getirdiği için çok mutludur. Fakat Aliya Purab’a zarar verdiği için Tanu’ya karşı çok öfkelidir. Durumu ciddi olan Purab yaşayacak mı?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her gün 21:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama

Eklenme Tarihi: 2018/05/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE