Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 207.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 207.Bölüm İzle

19 Mayıs 2018 Cumartesi

TANU’NUN TEHLİKELİ PLANI

Aşkın nefretle sınandığı Ah Kalbim’de bu akşam Abhi Purab için büyük bir parti vermeye hazırlanır. Abhi ve Pragya’nın çok samimi olduğunu gören Tanu ise çok tehlikeli bir karar alır.

207. Bölüm

Abhi ve Pragya Purab’ın bir an önce sağlığına kavuşması için ellerinden geleni yapar. Purab’ın Abhi için hazırlattığı çerçeve Abhi’nin eline geçince Abhi şok olur. Purab’ın ne yapmak istediğini anlayamayan Abhi fotoğrafları görünce o fotoğrafların ne zaman çekildiğini anlayamaz. Purab’a daha önce görkemli bir parti sözü veren Abhi bu sözü yerine getirmek için harekete geçer. Pragya’yla birlikte hazırlık yapan Abhi Pragya yanında olduğu için çok mutlu olur. Pragya’a aşık olduğunu anlayan Abhi sürekli ona yakın durur. Bu durum ise aliya ve Tanu’nun sinirlerini bozar. Pragya’dan nefret ettiğini söyleyen Tanu Nikhil ile birlikte korkunç bir plan yapar. Pragya bu sefer kurtulabilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her gün 21:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama

Eklenme Tarihi: 2018/05/19
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE