Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 209.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 209.Bölüm İzle

21 Mayıs 2018 Pazartesi

ABHİ’NİN İTİRAFI İŞE YARAYACAK MI?

Ah Kalbim’de bu akşam Purab hayati tehlikesini atlatır ve eve geri döner. Pragya Abhi’ye Purab konusunda çok yardımcı olur. Nikhil, Purab’ın kendisini ifşa etmesinden korktuğu için, bilinci yerine gelmeden onu ortadan kaldırmayı planlar.

209. Bölüm

Purab meselesinde Pragya’nın desteğini alan Abhi’nin duyguları daha da güçlenir. Nikhil ise Purab’ın gerçekleri anlatmasından korkar ve onu ortadan kaldırmanın yollarını arar. Ev halkı Holi Bayramı’nı büyük bir neşe içinde kutlar. Abhi ise Purab’ın kutlamalara katılamamasına çok üzülür. Tanu’nun kendisini eğlendirmeye çalışmasına çok sinirlenir. Pragya’ya ise şaka yaparak onu oldukça korkutur. Abhi ve Pragya Holi Bayramı’nda yakınlaşırlar ve Tanu bu duruma çok sinirlenir. Abhi, Pragya’nın kendisine duygularını itiraf etmesi için bir plan yapar. Pragya bu plana inanmış gibi yaparak Abhi’nin kalbinden geçenleri söylemesini sağlar. Abhi’nin Pragya’ya yaptığı itiraf sonucunda ikili bir araya gelecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her gün 21:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama

Eklenme Tarihi: 2018/05/19
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE