Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 211.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 211.Bölüm İzle

23 Mayıs 2018 Çarşamba

ABHİ TANU HAKKINDAKİ GERÇEKLERİ ÖĞRENECEK Mİ?

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen günlük dizisi Ah Kalbim 211.bölümüyle izle7.com’da. Aşkın ihtirasla sınandığı Ah Kalbim’de bu akşam Pragya ve Purab Tanu’nun maskesini düşürmek için onun hamilelik ve DNA raporlarını bulur. Abhi ve Tanu’nun evlenmesine engel olmak isteyen Pragya bu sefer başarılı olabilecek mi?

211.Bölüm

Purab ve Pragya Nikhil’in evine gidip Tanu’yla olan ilişkisine dair bir kanıt bulmak için uğraşır. Bu sırada Nikhil Abhi’nin evine gelir. Onu gören Tanu panikle odasına götürür. Tanu’nun kendisine hakaret etmesine dayanamayan Nikhil onu itekler ve birlikte yatağa düşerler. Tam o esnada Tanu’nun odasına gelen Abhi onları görünce şok olur. Öte yandan Purab ve Pragya Nikhil’in evinde Tanu’nun yalanlarını ortaya çıkaracak bir delil arar. Her yeri didik didik eden Purab istediği delile ulaşacağına inanır. Sonunda Tanu’nun kaybettiği bebeğinin DNA sonuçlarını bulan Purab ve Pragya eve gelir. Herkesin içinde Tanu ile Nikhil’in geçmişte bir ilişki yaşadıklarını ve Tanu’nun hamilelik geçirdiğini açıklayan Pragya Abhi’yi Tanu’dan ayırabilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her gün 21:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/05/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE