Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 214.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 214.Bölüm İzle

26 Mayıs 2018 Cumartesi

TANU VE ANNESİ BİRLİK OLUYOR

Kanal 7’nin en sevilen Hint dizilerinde Ah Kalbim heyecan dolu 214.bölümüyle izle7.com’da. Tanu’nun annesi kanser olduğunu ve kızının düğününü görmek istediğini söyleyerek Abhi’yle Pragya’yı ayırmayı başarır. Büyükanne ise bu düğüne engel olmak için riskli bir adım atar. Büyükanne başarılı olabilecek mi?

214.Bölüm

Tanu’nun annesi kansere yakalandığını ve son isteğinin kızının Abhi’yle evlenmesi olduğunu söyler. Bunu duyan Abhi ve Pragya yıkılır. Ne yapacağını şaşıran Abhi Pragya’dan ayrılma kararı alır. Mutluluğu bir anda elinden alınan Pragya Abhi’nin sözleri aklına geldikçe kahrolur. Tanu cephesinde ise zafer kutlamaları vardır. Düğün hazırlıklarına başlayan Tanu her fırsatta annesinin hastalığını öne sürer. Büyükanne ise bu düğünü bir tek Pragya’nın durdurabileceğini düşünür fakat Sarla kızının daha fazla üzülmesini istemediğini söyleyerek ona engel olur. Büyükanne son çare olarak Abhi’ye geçmişte yaşananları anlatmaya karar verir. Büyükanne düğünün gerçekleşmesine engel olabilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her gün 21:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/05/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE