Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 228.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 228.Bölüm İzle

11 Haziran 2018 Pazartesi

ESRARENGİZ ADAM KİM?

Ah Kalbim’de bu akşam kazadan yaralı olarak kurtulan Abhi’nin hafızası yerine gelir. Mutluluktan havalara uçan Pragya ise tüm yaşananları Abhi’ye anlatır. Fakat Pragya’yı büyük bir sürpriz beklemektedir.

228. Bölüm

Nikhil’in adamlarından kaçan Abhi ve Pragya arabayla bir ağaca çarparak kaza yapar. Pragya kendine gelir fakat Abhi’yi uyandırmayı başaramaz. Evdekiler ise kazayı duyar ve yıkılır. Tanu’nun Abhi ve Pragya ile ilgili kötü söz sarfetmesine dayanamayan Aliya ona çıkışır. Abisinden başka kimsesinin olmadığını hisseden Aliya çok üzgündür. Pragya Abhi’yi zor da olsa arabadan dışarı çıkarmayı başarır. Abhi kendine geldiğinde ise hiç beklenmedik bir şey yaşanır. Pragya’nın adını sayıklayan Abhi’nin hafızası yerine gelir. Bunu anlayan Pragya çok sevinir. Tekrar onlara yardım eden adamın evine giden Pragya Abhi’ye tüm yaşananları anlatır. Bu evde ise Pragya’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Adamın evinde kendi ailesinin fotoğraflarını gören Pragya ne yapacak?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her gün 21:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/06/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE