Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 252.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 252.Bölüm İzle

1 Eylül 2018 Cumartesi

PRAGYA GERÇEK KİMLİĞİNİ İSPAT EDEBİLECEK Mİ?

Ah Kalbim heyecan dolu 252.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Tanu ve Aliya, Pragya’yı küçük düşürmek için bir oyun oynar. Munni’nin Pragya rolüne girdiğini söyleyerek Abhi’yi kışkırtan ikili Pragya’nın evden kovulmasına sebep olur. Sevdiği adam tarafından kovulan Pragya ise kötü bir haber alır.

252.Bölüm

Tanu ve Aliya Pragya’ya Munni üzerinden tuzak kurar. Munni sandığı Pragya’nın gerçek Pragya olmadığını söyleyerek Abhi’yi şaşırtmak isteyen Aliya Munni’nin yeğenlerini eve getirir. Pragya ise kendisinin gerçek Pragya olduğunu ispat edemez ve Abhi onu evden kovar. Pragya Munni’ye ulaşırsa tüm gerçekleri ortaya çıkarabileceğini düşünerek onu arar. Fakat Munni hastanede ölümle mücadele etmektedir. Öte yandan Aliya ve Tanu Munni olduğunu düşündükleri Pragya’nın peşine düşer ve onu takip eder. Pragya takip edildiğini anlayınca gerçek kimliğini ortaya çıkarmamak için Munni’nin evine gider. Abhi’ye kendisi ispat edemeyen Pragya hiç ummadığı bir telefon alır. Pragya’yı bekleyen kötü sürpriz ne?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:15’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/08/31
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE