Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 265.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 265.Bölüm İzle

14 Ekim 2018 Pazar

PRAGYA ABHİ’Yİ NEDEN VURUYOR?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Ah Kalbim heyecan dolu 265.bölümüyle izle7.com’da. Abhi konsere çıkacağı sırada şarkı söyleyemeyeceğini fark eder. Purab bu durum karşısında zor durumda kalır. Her yerde Pragya’nın yüzünü gören Abhi, kalbi kırık olduğu için sahneye çıkmak istemez. Simonika Abhi’nin yanına gider ve sahneye çıkması konusunda onu ikna etmeye çalışır. Simonika’nın ölen erkek arkadaşının intikamını almak için Abhi’ye zarar verecek bir planı vardır.

265.Bölüm

Abhi tüm ısrarlar sonunda sahneye çıkmayı kabul eder. Abhi’nin çaldığı gitar onu öldürmek için Simonika tarafından kurulan bir tuzaktır. Konser alanına gelen Pragya ise Abhi’ye kurulan tuzağı bildiği için onu kurtarmak ister. Eline bir silah alır ve sahneye çıkar. Abhi’nin elinden o gitarı almaya çalışır. Abhi gitarı vermemekte diretince Pragya silahı ateşler. Pragya gitarı alır almaz konser alanında uzaklaşır ve kovalamaca başlar. Pragya kovalamaca esnasında uçurumdan düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Pragya kurtulabilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/10/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE