Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 270.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 270.Bölüm İzle

3 Kasım 2018 Cumartesi

SANGRAM PURAB’I ÖLDÜREBİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 3 Kasım’da yayınlanan 270.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Sangram Purab’ı öldürüp Disha’yla evlenmeyi kafasına koyar. Purab’ı yaralamayı başaran Sangam Disha’yı kaçırmak ister. Onun elinden kurtulan Disha Purab’ı hastaneye götürmeye çalışır. Disha Purab’ı kurtarabilecek mi?

270.Bölüm

Disha’yı elde etmek isteyen Sangram yeniden ortaya çıkar ve Purab’a tuzak kurar. Sangram Purab’ı öldürmeleri için adamlarına emir verir. Disha ve Purab ise tüm bunlardan habersiz keyifli zaman geçirir. Disha aniden Purab’ın üzerine doğru giden bir kamyon görür. Kamyon Purab’a çarpar ve Purab bir anda kanlar içinde yere yığılır. Purab’ın çaresizliğinden yararlanan Sangram Disha’yı kaçırmaya kalkışır fakat Disha aklını kullanarak onun elinden kurtulmayı başarır. Öte yandan Abhi ve Pragya Purab’a ulaşamayınca çok endişelenir. Disha kendi imkanlarıyla Purab’ı hastaneye götürmeye çalışır. Sangram ise onların peşine düşer. Disha Sangram’a yakalanmadan Purab’ı hastaneye yetiştirebilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/11/05
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE